Harmonogram treningów

OD 5LISTOPADA 2018 NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW !!!!!!!

TRENINGI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA SALACH GIMNASTYCZNYCH :

  • SP14 os Piastowskie 65
  • SP 2 os Jagiellońskie 128
  • SP19 os Oświecenia 1
  • SP 6 os Rusa 56
  • SP 47 os Czecha 59

ROCZNIK

2007

ROCZNIK

2008

ROCZNIK

2009

ROCZNIK

2010

ROCZNIK

2011

ROCZNIK

2012

ROCZNIK

2013

ROCZNIK

2014

PON

17:00-18:30

SP19 Oświecenia

17:30-18:30

SP2 Jagiellońskie

17:30-18:30

SP14 Piastowskie

17:30-18:30

SP14 Piastowskie

WT

18:00-19:30

SP2 Jagiellońs.

18:00-19:30

SP2 Jagiellońs.

17:00-18:30

SP19 Oświecenia

17:00-18:30

SP14 Piastowskie

16:30-17:30

SP6 103 Rusa

16:30-17:30

SP6 103 Rusa

ŚR

 

 

17:00-18:30

SP6 Duża Rusa

17:00-18:30

SP6 Duża Rusa

16:30-18:00

SP 47 Czecha 59

CZW

18:00-19:30

SP2 Jagiellońs.

18:00-19:30

SP2 Jagiellońs.

18:30-20:00

SP19 Oświecenia

17:00-18:30

SP19 Oświecenia

17:00-18:00

SP14 Piastowskie

17:00-18:00

SP2 Jagiellońskie

17:00-18:00

SP2 Jagiellońskie

PIĄ

18:00-19:30

ORLIK SP6 Rusa

18:00-19:30

ORLIK SP6 Rusa

17:00-18:30

SP 47 Czecha 59

17:00-18:00

SP6 Mała Rusa

16:30-17:30

SP6 Mała Rusa

16:30-17:30

SP6 Mała .Rusa

OD 10 WRZEŚNIA 2018 NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW !!!!!!!

TRENINGI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ NA BOISKACH :

  • Boisko ORLIK os Piastowskie 106a POSiR (sztuczna trawa )
  • Boisko SP 2 os Jagiellońskie 128 ( sztuczna trawa)
  • Boisko Olimp os Rusa obok kościoła (naturalne)
  • Boisko Orlik SP 6 os Rusa 56 ( sztuczna trawa)
  • Boisko os Tysiąclecia obok kościoła ( naturalne)

NOWY PLAN TRENINGÓW W KLUBIE UKS TALENT POZNAŃ JESIEŃ2018

ROCZNIK

2007

ROCZNIK

2008

ROCZNIK

2009

ROCZNIK

2010

ROCZNIK

2011

ROCZNIK

2012

ROCZNIK

2013

ROCZNIK

2014

PON

18:00-19:30

sztuczne SP2

Jagiellońskie

16:30-18:00

sztuczne SP2

Jagiellońskie

16:30-17:30

sztuczne

ORLIK

Piastowskie

16:30-17:30

sztuczne

ORLIK

Piastowskie

16:30-17:30

sztuczne

ORLIK

Piastowskie

WT

18:00-19:30

naturalne

1/2 OLIMP

Rusa

18:00-19:30

naturalne

1/2 OLIMP

Rusa

18:00-19:30

naturalne

¼ OLIMP

.Rusa

16:30-18:00

naturalne

1/2 OLIMP

Rusa

16:30-18:00

naturalne

¼ OLIMP

Rusa

17:00-18:00

naturalne

¼ OLIMP

Rusa

17:00-18:00

naturalne

¼ OLIMP

Rusa

17:00-18:00

naturalne

¼ OLIMP

Rusa

ŚR

16:30-18:00

sztuczne SP2

Jagiellońskie

CZW

17:30-19:00

naturalne

obok kościoła

Tysiąclecia

17:30-19:00

naturalne

obok kościoła

Tysiąclecia

18:00-19:30

sztuczne SP2

Jagiellońskie

16:30-18:00

sztuczne SP2

Jagiellońskie

16:00-17:00

sztuczne

ORLIK

Piastowskie

16:00-17:00

sztuczne

ORLIK

Piastowskie

16:00-17:00

sztuczne

ORLIK

Piastowskie

PIĄ

17:30-19:00

sztuczne

ORLIK SP6

Rusa

17:30-19:00

sztuczne

ORLIK SP6

Rusa

18:00-19:30

sztuczne SP2

Jagiellońskie

16:30-17:30

sztuczne

½ ORLIK SP6

Rusa

16:30-17:30

sztuczne

½ ORLIK SP6

Rusa

16:30-17:30

sztuczne

½ ORLIK SP6

Rusa

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?