KOLONIA DLA DZIECI W ŁEBIE

OFERTA LATO 2019

KOLONIA DLA DZIECI 1599 zł /os

Łeba 18-24 sierpień 2019

OBÓZ KOLONIA DLA DZIECI (1/3 zajęcia sportowe + 2/3 wyjścia na atrakcję)

Termin: 18-24 sierpień 2019

Miejsce : NOWĘCIN ul.Łebska 13, 84-360 Łeba

Baza noclegowa: OŚRODEK WCZASOWO-KOLONIJNY "JANINA" ŁEBA

Program kolonii :

ZAJĘCIA SPORTOWE RAZ DZIENNIE

• Pod okiem wykwalifikowanego trenera dążenie do doskonalenia rozwoju fizycznego dziecka
  • Poznanie podstawowych elementów gier zespołowych
  • Rozwój sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej
  • Wpajanie zasad FAIR PLAY
  • Naukę współzawodnictwa, a także współpracy w grupie
  • Poznanie przepisów gier zespołowych oraz podstaw sędziowania
  • Poznanie nowych form aktywnego spędzania czasu wolnego
  • Zagramy w: PILKĘ NOŻNĄ ,RUGBY, PALANTA, PAINTBALL, TENISA STOŁOWEGO, PIŁKARZYKI, SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ, 5 PODAŃ, ZBIJAK AMERYKAŃSKI ,ŻYWEGO KOSZA, RINGO NA BRAMKĘ, i wiele innych.

WYJŚCIA NA ATRAKCJĘ 2 RAZY DZIENNIE

Oprócz tego, basen, kino, karoke,ognisko,dyskoteka, wyjście na atrakcje jest uzalrznione od pogody

WIEK UCZESTNIKÓW: od lat 6 do 14
ZAPISY: przyjmowane będą nawet do 20.07
ILOŚĆ MIEJSC: ograniczona - 40 osób na turnus.

CENA 1599 zł za osobę

RABATY:

• 100 zł zapisując się do końca kwietnia
  • 100zł - dla zawodników uks talent i uczniów SP 19
  • 50zł od osoby - dla RODZEŃSTW,
  • 50zł - dla stałych klientów, którzy przyprowadzą nową osobę,

UWAGA: RABATY sumują się.

CENA ZAWIERA:

W cenę kolonii wliczone jest:
- zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
- wyżywienie 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja),
- transport z Poznania i do Poznania,
- ubezpieczenie NNW uczestników,
- wszystkie planowane i nie planowane atrakcje
- kadrę trenerską

WAŻNE INFORMACJĘ

WYJAZDY: 18.08 godz. 6:00 (zbiórka 5:30 boisko szkolne Sp19 os Oswiecenia 1 )
POWROTY: 24.08 ok godz. 20.00 (boisko szkolne Sp19 os Oswiecenia 1)
ZBIÓRKA boisko szkolne Sp19 os Oswiecenia 1, pół godz przed wyjazdem.

ZABIERAMY: rzeczy niezbędne do realizacji programu sportowego, strój kąpielowy, buty sportowe, klapki, kremy z filtrem, czapki z daszkiem

ZAPISY:

REZERWACJA MIEJSCA: Aby zarezerwować miejsce należy przesłać e-mail z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz datą urodzenia  na adres biuro@ukstalentpoznan.pl oraz wpłacić zaliczkę we wskazanym terminie. W odpowiedz zwrotnej otrzymacie państwo niezbędne dokumenty oraz umowę.

Pytania pod numerem telefonu 500-466-814
lub mailowo: biuro@ukstalentpoznan.pl

PŁATNOŚCI

NALEŻY KIEROWAĆ NA KONTO:

Raiffeisen POLBANK 52 1750 0012 0000 0000 3047 4821

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TALENT POZNAŃ

tytułem: imię i nazwisko, kolonia ŁEBA

Zapisując się na obóz - konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł, pozostałą kwotę prosimy przelać najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

DLACZEGO MY?

Wiemy w jaki sposób organizować wymarzone wakacje zimą i latem. Organizujemy Obozy sportowe, Półkolonie od 12 lat dla chłopców i dziewcząt w wieku od lat 5 do 105. Wakacje z nami to wyjątkowy czas na aktywny wypoczynek! Zapewniamy niezapomniane atrakcje oraz doskonała zabawę.

JAKOŚĆ

Najważniejsza dla Nas jest jakość obozowych przeżyć i campowych doświadczeń naszych podopiecznych. Gwarantują ją sposoby prowadzenia obozów, ilość gwarantowanych atrakcji oraz profesjonalna i doświadczona kadra pedagogów oraz trenerów.

FOTORELACJE

Jako jedyni w Poznaniu zapewniamy codzienną fotorelacją z organizowanych przez Nas Obozów i Półkolonii. W czasie trwania obozów umieszczamy na Naszej stronie internetowej oraz na Naszym profilu na Facebook'u zdjęcia z każdego dnia, z tego co robimy. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco śledzić swoje pociechy.

KADRA

Nasza kadra to doświadczeni pedagodzy i trenerzy, część z Nas to nauczyciele wychowania fizycznego. Jako UKS Talent Poznań wymagamy od nich ciągłego poszerzania swojej wiedzy poprzez udział w różnego rodzaju formach doskonalenia zawodowego oraz potwierdzania ich zdobytymi certyfikatami i dyplomami. Nasza kadra uczestniczy również w przygotowanych przez Nas szkoleniach wewnętrznych.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie organizowane przez Nas imprezy turystyczne zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Ośrodki z którymi współpracujemy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, gwarantujemy ubezpieczenie uczestników obozów oraz wystawiamy faktury i zaświadczenia do zakładów pracy.

DOŁĄCZ DO NAS

Wszyscy , którzy chcą skorzystać z Naszej oferty nie muszą być ani piłkarzami ani narciarzami. Oferta skierowana jest dla dzieci, które na Naszych Obozach chcą doskonalić swoje umiejętności sportowe oraz uczyć się ich od podstaw.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?