13-14 zagramy w Międzynarodowym Turnieju Opalenica Cup

Już za 4 dni zagramy z mistrzem Grecji Oliympiacos Pireus w największym międzynarodowym turnieju piłkarskim w Wielkopolsce Opalenica Cup 2019 ( http://opalenicacup.pl/ ) W turnieju zagrają nasze dwie drużyny z rocznika 2009 i 2011. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier oraz podział na grupy. A przypomnę tylko statystyki turnieju 120 drużyn , 1200 uczestników , 6 krajów, 4 kategorie wiekowe. ZAPRASZAMY

  • Rocznik 2009 trafił do grupy A (1 Olympiacos Pireus 2 Arkonia Szczecin 3 Ceramika Opoczno  4 Canarinhos Skórzewo 5 Orlik Poznań 6 UKS Talent Poznań ) Poniżej harmonogram gier i powołania prosimy o jak najszybsze potwierdzenie obecności !!!
  • Rocznik 2011 trafił do grupy C ( 1. Pogoń Szczecin 2 ŁKS Łódź 3 Falubaz Zielona Góra 4 Akademia Piłkarska Reissa 5 Warta Poznań 6 Uks Talent Poznań 7 Canarinhos Skórzewo) Poniżej powołania prosimy o jak najszybsze potwierdzenie obecności  harmonogram będzie dzisiaj wieczorem na pewno gramy w sobotę rano od 9:00 - 13:00 !!!

Rocznik 2009

  • Sobota 13 kwietnia Turniej Opalenica Cup

Zbiórka : 8:30 w Opalenicy na boisku ( gramy od 9:00 - 13:20 )

Zabieramy : 60 zł wpisowe ( za dwa dni bez obiadów ) , ochraniacze !! , Strój złoty , czarne spodenki , żółte getry, bluza klubowa , bidon klubowy , zabieramy 2 x baton typu corn picie woda niegazowana , worek dobrego humoru

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 BIAŁEK 11 OBST 12 KĘDZIERSKI 13 OWCZARCZAK 14 TRYNISZEWSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

1 ST. OPALENICA CUP / U10 / 13th-14th April 2019 / DURATION: 1 x 16 min / BREAK: 4 min
NR PITCH DATE TIME GROUP ROUND GROUP STAGE - A SCORE
1 5 SAT 13.04 09:00 A 1 OLYMPIACOS PIREUS - UKS TALENT POZNAŃ
2 6 SAT 13.04 09:00 A 1 FALUBAZ ZIELONA GÓRA - CERAMIKA OPOCZNO
3 5 SAT 13.04 09:20 A 1 UNIA SWARZĘDŹ - CANARINHOS SKÓRZEWO
4 6 SAT 13.04 09:20 A 1 ORLIK POZNAŃ - ARKONIA SZCZECIN
5 5 SAT 13.04 09:40 A 2 OLYMPIACOS PIREUS - CANARINHOS SKÓRZEWO
6 6 SAT 13.04 09:40 A 2 UKS TALENT POZNAŃ - CERAMIKA OPOCZNO
7 5 SAT 13.04 10:00 A 2 UNIA SWARZĘDŹ - ARKONIA SZCZECIN
8 6 SAT 13.04 10:00 A 2 FALUBAZ ZIELONA GÓRA - ORLIK POZNAŃ
9 5 SAT 13.04 10:20 A 3 CANARINHOS SKÓRZEWO - ARKONIA SZCZECIN
10 6 SAT 13.04 10:20 A 3 OLYMPIACOS PIREUS - CERAMIKA OPOCZNO
11 5 SAT 13.04 10:40 A 3 UKS TALENT POZNAŃ - ORLIK POZNAŃ
12 6 SAT 13.04 10:40 A 3 UNIA SWARZĘDŹ - FALUBAZ ZIELONA GÓRA
13 5 SAT 13.04 11:00 A 4 CERAMIKA OPOCZNO - ORLIK POZNAŃ
14 6 SAT 13.04 11:00 A 4 OLYMPIACOS PIREUS - ARKONIA SZCZECIN
15 5 SAT 13.04 11:20 A 4 UKS TALENT POZNAŃ - UNIA SWARZĘDŹ
16 6 SAT 13.04 11:20 A 4 CANARINHOS SKÓRZEWO -  ZIELONA GÓRA
17 5 SAT 13.04 11:40 A 5 OLYMPICOS PIREUS - ORLIK POZNAŃ
18 6 SAT 13.04 11:40 A 5 ARKONIA SZCZECIN - FALUBAZ ZIELONA GÓRA
19 5 SAT 13.04 12:00 A 5 CERAMIKA OPOCZNO - UNIA SWARZĘDŹ
20 6 SAT 13.04 12:00 A 5 CANARINHOS SKÓRZEWO - UKS TALENT POZNAŃ
21 5 SAT 13.04 12:20 A 6 ORLIK POZNAŃ - UNIA SWARZĘDŹ
22 6 SAT 13.04 12:20 A 6 OLYMPIACOS PIREUS - FALUBAZ ZIELONA GÓRA
23 5 SAT 13.04 12:40 A 6 ARKONIA SZCZECIN - UKS TALENT POZNAŃ
24 6 SAT 13.04 12:40 A 6 CERAMIKA OPOCZNO - CANARINHOS SKÓRZEWO
25 5 SAT 13.04 13:00 A 7 FALUBAZ ZIELONA GÓRA - UKS TALENT POZNAŃ
26 6 SAT 13.04 13:00 A 7 OLYMPIACOS PIREUS - UNIA SWARZĘDŹ
27 5 SAT 13.04 13:20 A 7 ORLIK POZNAŃ - CANARINHOS SKÓRZEWO
28 6 SAT 13.04 13:20 A 7 ARKONIA SZCZECIN - CERAMIKA OPOCZNO

Rocznik 2010

  • Sobota 13 kwietnia Turniej Opalenica Cup

Zbiórka : 9:00 w Opalenicy na boisku ( gramy od 9:00 - 14:00 )

Zabieramy : 60 zł wpisowe ( za dwa dni bez obiadów ) , ochraniacze !! , Strój złoty , czarne spodenki , żółte getry, bluza klubowa , bidon klubowy , zabieramy 2 x baton typu corn picie woda niegazowana , worek dobrego humoru

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK 11 WRÓBEL 12 KUJAWSKI 13 KOCAŁA 14 SERBA

NR PITCH DATE TIME GROUP GROUP STAGE - B SCORE
2 14 SAT 13.04 09:00 B Warta Poznań - Olympic Wrocław
5 14 SAT 13.04 09:16 B Suchary Suchy Las - Football Factory Przecław
8 14 SAT 13.04 09:32 B AP Reissa Kalisz - UKS Talent Poznań
11 14 SAT 13.04 09:48 B Lech Poznań I - Olympic Wrocław
14 14 SAT 13.04 10:04 B Football Factory Przecław - Warta Poznań
17 14 SAT 13.04 10:20 B Suchary Suchy Las - AP Reissa Kalisz
20 14 SAT 13.04 10:36 B UKS Talent Poznań - Lech Poznań I
23 14 SAT 13.04 10:52 B Olympic Wrocław - Football Factory Przecław
26 14 SAT 13.04 11:08 B Warta Poznań - AP Reissa Kalisz
29 14 SAT 13.04 11:24 B UKS Talent Poznań - Suchary Suchy Las
32 14 SAT 13.04 11:40 B Football Factory Przecław - Lech Poznań I
35 14 SAT 13.04 11:56 B Olympic Wrocław - AP Reissa Kalisz
38 14 SAT 13.04 12:12 B Suchary Suchy Las - Warta Poznań
41 14 SAT 13.04 12:28 B UKS Talent Poznań - Football Factory Przecław
44 14 SAT 13.04 12:44 B Lech Poznań I - AP Reissa Kalisz
47 14 SAT 13.04 13:00 B Olympic Wrocław - Suchary Suchy Las
50 14 SAT 13.04 13:16 B Warta Poznań - UKS Talent Poznań
53 14 SAT 13.04 13:32 B Lech Poznań I - Suchary Suchy Las
56 14 SAT 13.04 13:48 B AP Reissa Kalisz - Football Factory Przecław
59 14 SAT 13.04 14:04 B UKS Talent Poznań - Olympic Wrocław
62 14 SAT 13.04 14:20 B Lech Poznań I - Warta Poznań