Gra kontrolna i turniej w zbijaka dla rocznika 2010

Zespół UKS Talent Poznań z rocznika 2010 w najbliższym czasie zmierzy się w formie towarzyskich mini turniejów z drużynami Koziołka Poznań oraz Piasta Kobylnica, a ponadto weźmie udział w turnieju w zbijaka.

Towarzyskie mini turnieje w postaci czwórmeczów będą przeważać w trakcie tegorocznej przerwy zimowej dzięki czemu nasz zespół będzie miał okazję zmierzyć się z drużynami prezentującymi zróżnicowany poziom, a zdecydowanie wyższa intensywność takich rozgrywek i większa liczba rozegranych meczów pozytywne wpłynie na rozwój chłopców.

Z kolei turniej w zbijaka jest nagrodą za postawę zespołu na treningach oraz turniejach w trakcie ostatnich miesięcy, a co za tym idzie będzie okazją do alternatywnej aktywności fizycznej w formie zabawy.

Mini turniej w formie czwórmeczu z drużyną Koziołka Poznań

Termin: 1 grudnia (sobota)

Miejsce: sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 19 w Poznaniu

Zbiórka: 8:30 w Szkole Podstawowej nr 19 w Poznaniu (WEJŚCIE OD ŁĄCZNIKA !!!)

Koniec: 11:00

Obowiązują żółte koszulki meczowe UKS Talent Poznań, ochraniacze, butelka wody i zdrowe przekąski.

Nasza kadra: 1. Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Krystian Woźniak, 4. Jakub Świergul, 5. Ksawery Kasperkowiak, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński, 12. Oliwier Skowroński. 13 Mateusz Szwed 14 . Michał Śliwerski

Potwierdzenie obecności w formie wiadomości SMS (treść: "KOZIOLEK - imię i nazwisko) u Trenera Michała pod nr telefonu 884 912 642!

Mikołajkowy Turniej w zbijaka

Termin: 2 grudnia (sobota)

Miejsce: hala dydaktyczno - sportowa Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przy Drodze Dębińskiej

Zbiórka: 11:00 przed halą dydaktyczno - sportową AWF,

Koniec: 14:30

Obowiązują dowolne koszulki lub bluzy w kolorze NIEBIESKIM, butelka wody, prowiant i zdrowe przekąski.

Nasza kadra: 1. Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Krystian Woźniak, 4. Jakub Świergul, 5. Ksawery Kasperkowiak, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński, 12. Oliwier Skowroński, 13. Mateusz Szwed, 14. Jordan Kozak, 15. Hubert Szydłowski.

Potwierdzenie obecności w formie wiadomości SMS (treść: "ZBIJAK - imię i nazwisko) u Trenera Michała pod nr telefonu 884 912 642!

Przypominamy że rocznik 2010 w sobotę 8.12 rozegra Mikołajkowy Turniej w Suchym lesie więcej informacji wkrótce!