Liga REDBOX dla roczników 2012/2013/2014 - 18-maja

LIGA RED BOX JUNIOR – WIOSNA 2019 - SOBOTA 18 MAJA !!!

Przed nami już tylko 3 kolejki  ligowych zmagań w sezonie ligowym – Wiosna 2019 (18, 25 maja oraz 8 czerwca zakończenie ligi)

OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE ZAPŁACIŁY OPŁATY 50 ZŁ ZA LIGĘ REDBOX WPŁACAJĄ TRENEROWI WOJTKOWI !!!

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 9:00-10:30 gramy 2 mecze 9:25 ,10:15

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Mateusz Ambroziak 3 Igor Cichocki 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Michał Wareliss 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Dawid Pankowsk  9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11 Fabian Grajek 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14 Bartek Kozanecki

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox (od 9:00-10:30) gramy 2 mecze 9:25 , 10:15

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!!!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : wszyscy zawodnicy 2012 i 2013

UKS  : 1 Szymon Zgodziński 2 Hubert Woźniak 3. Jan Bącler (kpt) 4 Oliwier Kopacki 5 Dawid Robiński 6 Olaf Chromiński 7 Nikodem Błociszewski 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10 Igor Kaczmarek 11 Ignacy Śliwerski 12 Hubert Kowalczyk 13 Zygmunt Chmielewski 14 Adam Gniot 15 Olaf Leoniec 16 Dorian Kocała 17 Franek Nowaczyk 18 Stasiu Fraitag

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

TERMINARZ NA NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ:

ROCZNIK 2012-2014

09:00 SMP Wichniarek - Red Box Biedrusko
09:25 PS Gniezno - UKS Talent
09:50 Lotnik Poznań - SMP Wichniarek
10:15 Red Box Biedrusko - UKS Talent
10:40 SP Przysiuda Września I - SMP Wichniarek
11:05 Lotnik Poznań - PS Gniezno
11:30 SP Przysiuda Września I - PS Gniezno
11:55 SP Przysiuda Września II - Red Box Poznań
12:20 SP Przysiuda Września II - PS Gniezno
12:45 Lotnik Poznań - Red Box Poznań