Liga REDBOX dla roczników 2012/2013/2014 - 30 marca

W najbliższą sobotę 30 marca rozegramy druga kolejkę ligi dla roczników 2012/2013 oraz 2014/2015 na boiskach naturalnych przed sklepem redbox na ul promienistej 27 Serdecznie wszystkich zapraszamy !!! Więcej informacji na stronie http://redboxpilkarskaakademia.pl/red-box-junior-liga/

SOBOTA 30 MARCA

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 9:00-12:00 gramy 3 mecze 9:25 ,10:40,11,30

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( 5 sobotnich terminów)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Michał Cebulski 3 Michał Zalewski 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Ksawery Smardz 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Oskar Skowroński 9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11 Michał Wareliss 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14Fabian Grajek 15 Dawid Pankowski 16 Igor Cichocki 17 Mateusz Ambroziak 18 Bartek Kozanecki

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2014

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox (od 9:00-12:50) gramy 3 mecze 9:25 ,11.05, 12,20

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( 5 sobotnich terminów) !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : wszyscy zawodnicy 2012 i 2013

UKS I : 1 Władek Simlat 2 Hubert Woźniak 3. Stasiu Juszczak 4 Oliwier Kopacki 5 Filip Cebulski 6 Olaf Chromiński 7 Bartek Rusiecki 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10 Adam Pawłowski 11 Przemek Przybylski 12 Ksawery Piotrowski 13 Fabian Grajek 14 Igor Cichocki 15 Ignacy Śliwerski 16 Hubert Kowalczyk 17 Zygmunt Chmielewski 18 Tymon Połącarz 19 Olaf Leoniec 20 Dorian Kocała 21 Jan Bącler 22 Alex Prusinowski 23 Igor Kaczmarek 24 Dawid Robiński 25 Szymon Zgodziński

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

PLAN GIER 30 marca :

GODZINA ROCZNIK 2014
09:25 UKS Talent - Red Box Biedrusko ( R )
09:50 SP Przysiuda Września II - Red Box Poznań I ( R )
10:15 SP Przysiuda Września I - Red Box Biedrusko ( R )
10:40 Red Box Poznań I - UKS Talent ( R )
11:05 SP Przysiuda Września II - Red Box Biedrusko ( R )
11:30 SP Przysiuda Września I - UKS Talent
11:55 Red Box Poznań I - Red Box Biedrusko ( R )
12:20 SP Przysiuda Września I - SP Przysiuda Września II ( R )

DATA GODZINA ROCZNIK 2012/2013 BOISKO
30 MARCA 09:00 PS Gniezno - Lotnik Poznań D
30 MARCA 09:25 UKS Talent - Red Box Poznań D
30 MARCA 09:50 PS Gniezno - SP Przysiuda Września II D
30 MARCA 10:15 SP Przysiuda Września I - Lotnik Poznań D
30 MARCA 10:40 SP Przysiuda Września II - Red Box Poznań D
30 MARCA 11:05 SP Przysiuda Września I - UKS Talent D
30 MARCA 11:30 SP Przysiuda Września II - Red Box Biedrusko D
30 MARCA 11:55 SP Przysiuda Września I - Red Box Poznań D
30 MARCA 12:20 UKS Talent - Lotnik Poznań D
30 MARCA 12:45 Red Box Poznań - Red Box Biedrusko D