OBÓZ PIŁKARSKI 18-24.08.2019 W ŁEBIE

OFERTA LATO 2019

OBÓZ PIŁKARSKI 1599 zł /os ( DLA ZAWODNIKÓW UKS TALENT 1299 ZŁ )

Łeba 18-24.08 2018

OBÓZ PIŁKARSKI ( 2/3 treningi piłkarskie + 1/3 wyjścia na atrakcję)

Termin: 18-24 SIERPIEŃ 2019

Miejsce : NOWĘCIN ul.Łebska 13, 84-360 Łeba

Baza noclegowa: OŚRODEK WCZASOWO-KOLONIJNY "JANINA" ŁEBA http://www.leba-janina.pl/

Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji jest :

• pełnowymiarowe boisko z naturalna trawą
  • boisko orlik sztuczna trawa
  • boisko do beach soccera
  • basen , plac zabaw , sala gimnastyczna,

Program obozu :

TRENINGI DWA RAZ DZIENNIE

• 14 treningów przez 7 dni pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej UEFA A i B
  • Grę na pozycji bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika
  • Naukę poprawnego prowadzenia piłki, strzałów na bramkę, obrony, uników, zwodów, trików piłkarskich, żonglerki
  • Poznanie przepisów gry oraz podstaw sędziowania meczów
  • Poznanie strategii rozgrywania meczów i ustawienia zawodników
  • Uczestnicy będą mieli okazję do przygotowania własnej taktyki pod konkretnego przeciwnika
  • Gry kontrolne
  • Poznanie elementów historii piłki nożnej

WYJŚCIA NA ATRAKCJĘ RAZY DZIENNIE ( poniżej lista atrakcji do wyboru przez uczestników)

Oprócz tego, basen, karoke, ognisko,dyskoteka,

WIEK UCZESTNIKÓW: od lat 6 do 14
ZAPISY: przyjmowane będą nawet do 20.07
ILOŚĆ MIEJSC: ograniczona - 40 osób na turnus.

CENA 1599 zł za osobę ( dla zawodników uks talent 1299 zł)

RABATY:

• 100 zł zapisując się do końca kwietnia
  • 300 zł dla zawodników UKS Talent
  • 50zł od osoby - dla RODZEŃSTW,
  • 50zł - dla stałych klientów, którzy przyprowadzą nową osobę

UWAGA: RABATY sumują się.

CENA ZAWIERA:

W cenę obozu wliczone jest:
- zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
- wyżywienie 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja),
- transport z Poznania i do Poznania,
- ubezpieczenie NNW uczestników,
- wszystkie planowane i nie planowane atrakcje
- kadrę trenerską

WAŻNE INFORMACJĘ

WYJAZDY: 18.08 godz. 6:00 (zbiórka 5:30 boisko szkolne SP 19 os Oswiecenia 1)
POWROTY: 22.08 ok godz. 20.00 (boisko szkolne SP 19 os Oswiecenia 1)
ZBIÓRKI boisko szkolne SP 19 os Oswiecenia 1, pół godz przed.

ZABIERAMY: rzeczy niezbędne do realizacji programu sportowego, strój kąpielowy, buty sportowe, klapki, kremy z filtrem, czapki z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne

ZAPISY:

REZERWACJA MIEJSCA: Aby zarezerwować miejsce należy przesłać e-mail z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz datą urodzenia na adres biuro@ukstalentpoznan.pl oraz wpłacić zaliczkę we wskazanym terminie.

Pytania pod numerem telefonu 500-466-814
lub mailowo: biuro@ukstalentpoznan.pl

PŁATNOŚCI

NALEŻY KIEROWAĆ NA KONTO:

Raiffeisen POLBANK 52 1750 0012 0000 0000 3047 4821

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TALENT POZNAŃ

tytułem: imię i nazwisko, obóz piłkarski ŁEBA

Zapisując się na obóz - konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł, pozostałą kwotę prosimy przelać najpóźniej do 21 dni przed rozpoczęciem obozu.

DLACZEGO MY?

Wiemy w jaki sposób organizować wymarzone wakacje zimą i latem. Organizujemy Obozy sportowe, Półkolonie od 12 lat dla chłopców i dziewcząt w wieku od lat 5 do 105. Wakacje z nami to wyjątkowy czas na aktywny wypoczynek! Zapewniamy niezapomniane atrakcje oraz doskonała zabawę.

JAKOŚĆ

Najważniejsza dla Nas jest jakość obozowych przeżyć i campowych doświadczeń naszych podopiecznych. Gwarantują ją sposoby prowadzenia obozów, ilość gwarantowanych atrakcji oraz profesjonalna i doświadczona kadra pedagogów oraz trenerów.

FOTORELACJE

Jako jedyni w Poznaniu zapewniamy codzienną fotorelacją z organizowanych przez Nas Obozów i Półkolonii. W czasie trwania obozów umieszczamy na Naszej stronie internetowej oraz na Naszym profilu na Facebook'u zdjęcia z każdego dnia, z tego co robimy. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco śledzić swoje pociechy.

KADRA

Nasza kadra to doświadczeni pedagodzy i trenerzy, część z Nas to nauczyciele wychowania fizycznego. Jako UKS Talent Poznań wymagamy od nich ciągłego poszerzania swojej wiedzy poprzez udział w różnego rodzaju formach doskonalenia zawodowego oraz potwierdzania ich zdobytymi certyfikatami i dyplomami. Nasza kadra uczestniczy również w przygotowanych przez Nas szkoleniach wewnętrznych.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie organizowane przez Nas imprezy turystyczne zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Ośrodki z którymi współpracujemy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, gwarantujemy ubezpieczenie uczestników obozów oraz wystawiamy faktury i zaświadczenia do zakładów pracy.

DOŁĄCZ DO NAS

Wszyscy , którzy chcą skorzystać z Naszej oferty nie muszą być ani piłkarzami ani narciarzami. Oferta skierowana jest dla dzieci, które na Naszych Obozach chcą doskonalić swoje umiejętności sportowe oraz uczyć się ich od podstaw.