PLAN TURNIEJÓW I MECZÓW SPARINGOWYCH ZIMA

PLAN TURNIEJÓW I MECZÓW SPARINGOWYCH ZIMA

SPRAWDŹ KIEDY GRA TWÓJ ROCZNIK

aktualizacja 22.01.2020 !!!

  • 9.11.19 Turniej OLIMP CUP – 2012
  • 9.11.19 Liga WZPN Polonia Środa – 2009 A
  • 10.11.19 sparing Fair Play Złotów – 2011
  • 10.11.19 sparing Fair Play Złotów – 2009 B
  • 10.11.19 sparing Fair Play Złotów – 2012
  • 20.11.19 sparing Lider Swarzędz – 2007/2008
  • 23.11.19 Turniej w Kamionkach – 2008/2009
  • 24.11.19 Turniej w Kamionkach – 2007
  • 24.11.19 Turniej APD w Puszczykowie 2012
  • 28.11.19 sparing Jedynka Luboń – 2013
  • 30.11.19 sparing Orlik Poznań – 2009
  • 30.11.19 sparing SF Luboń – 2011
  • 30.12.19 sparing UKS I – UKS II 2012
  • 1.12.19 Turniej w Czerwonaku 2013
  • 7.12.19 Turniej w Tarnowie Podgórnym 2008/2009
  • 7.12.19 Sparing Canarhinos Skórzewo -2011B godz 9:00-10:00 sala SP 19 os Oswiecenia 1
  • 7.12.19 Sparing Canarhinos Skórzewo -2011A godz 10:00-11:00 sala SP 19 os Oswiecenia 1
  • 7.12.19 Sparing -2013 godz 11:00-12:00 sala SP 19 os Oswiecenia 1
  • 7.12.19 Turniej w Luboniu -2012
  • 8.12.19 Turniej Luboń Cup -2009/2010
  • 10.12.19 sparing Lider Swarzędz – 2007/2008 godz 18:30-20:15 sala w Zalasewie
  • 12.12.19 Sparing Błękitni Owińska 2007/2008 godz 19:00-20:30 MOS ul Gdańska 1
  • 14.12.19 Turniej Grand Prix w Dopiewie 2009/2010 1/3
  • 14.12.19 Sparing FC Lusowo- UKS Talent 2007/2008 boisko w Przeźmierowie
  • 15.12.19 Turniej Lion Cup Tarnowo Podgórne 2013
  • 15.12.19 Turniej Grand Prix w Dopiewie 2011 1/3
  • 15.12.19 Turniej w Koninie 2009/2010
  • 16.12.19 Sparing Orlik Poznań – 2007/2008 godz 19:00-20:30 MOS ul Gdańska 1
  • 17.12.19 Sparing Tarnovia Tarnowo Podgórne - 2007/2008 godz18:00-19:45 w Tarnowie Podgórnym
  • 19.12.19 Sparing TPS Winogrady Poznań - 2007/2008 godz 19:00-20:30 MOS ul Gdańska 1
  • 22.12.19 Turniej Polibuda CUP 2007/2008
  • 22.12.19 Sparing AP Reissa – 2010
  • 28.12.19 Turniej WZPN Skrzata 2013/2014
  • 05.01.20 Turniej w Trzemesznie 2013/2014
  • 05.01.20 Turniej w Lisków / Kalisz 2007
  • 11.01.20 Czwórmecz Towarzyski w  Czerwonaku 2010
  • 11.01.20 Turniej Grand Prix w Dopiewie 2009 2/3
  • 12.01.20 Turniej Grand Prix w Dopiewie 2011 2/3
  • 12.01.20 Turniej w Lesznie -2013
  • 16.01.20 Sparing z MKS Przemysław 2010 orlik SP51 os Lecha 37
  • 18.01.20 Sparing z AP Reissa rocznik 2010/2009 Balon ul Łozowa 77
  • 18.01.20 Turniej WZPN Skrzata - 2013/2014
  • 19.01.20 Turniej w Wągrowcu 2009
  • 10.02.2020 Sparing lider Swarzędz - UKS 2010 godz 17:00-18:30
  • 15.02.2020 Sparing Lech Poznań - UKS 2012 balon Bułgarska 17
  • 15.02.2020 Sparing Lech Poznań - UKS 2011 balon Bułgarska 17
  • 15.02.20 Turniej Grand Prix w Dopiewie 2009 3/3
  • 16.02.20 Turniej Grand Prix w Dopiewie 2011 3/3
  • 16.02.20 Turniej w Wolsztynie Rocznik 2013/2014
  • 22.02.20 Turniej w Pile - 2011
  • 23.02.20 Sparing AP Reissa Grunwald – 2007/2008 godz 10:00 boisko sztuczne Baranowo
  • 15.03.20 Turniej Kipsta Cup -  2012  sala na Politechnice
  • 30-31.05.20 Turniej Euro-sporting - 2007/2008 w Szwajcarii Salzburg
  • 31.05.20 Turniej Veolia Euro Cup  2013/2014 w Wągrowcu
  • 27.06.20 Turniej Kipsta Cup - 2010 boisko MOS ul Gdańska 1
  • 27.06.20 Turniej Kipsta Cup - 2010 boisko MOS ul Gdańska 1

CHCEMY BYĆ LEPSI !!!