Polibuda KIDSCUP rocznik 2011 sobota 1 grudnia

W turnieju wystawiamy dwie drużyny !!! Potwierdź swój udział sms 500 466 814 lub napisz że nie będziesz !!!

Termin : Sobota 1 grudnia

Miejsce : Sala gimnastyczna Politechniki Poznańskiej ul Piotrowo 4

Zbiórka :

  • UKS I - 7:45 w szatni !!!!!!!!
  • UKS II - 8:00 w szatni !!!!!!

Zabieramy: 40 zł wpisowe , ochraniacze , strój żółty UKSu i bluza UKSu , 2x baton typu corn

Nasza Kadra :

UKS I: 1 JEREMI PELIC 2,GRACJAN CIEMNIAK 3 PIOTR ANDRZEJCZAK ,4 PAWEŁ SIEPIELSKI 5 BARTEK STAFANIAK (kpt),6 ROCH CZECZUŁOWSKI 7 ADRIAN KORKUS 8 ANTEK STODOLNY 9 MAKS JAWORSKI 10 PIOTR RUTKOWSKI

UKS II : 1 MACIEK ORDZINIAK 2 MAKS RONGE 3 KSAWERY KWIETNIEWSKI 4 IGOR WOŹNIAK 5 STAŚ KUJAWSKI 6 JASIU WRÓBEL 7 MACIEJ JANIK 8 MATEUSZ HYŻOREK 9 ADAM KĘPIŃSKI 10 SZYMON SERBA 11 OLAF LEONIEC

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

UKS TALENT POZNAŃ I

UKS TALENT POZNAN II

UKS ORLIK MOSINA

SUCHARY SUCHY LAS II

SF LUBOŃ I

UKS CONCORD M. GOŚLINA I

LIDER SWARZĘDZ

UKS CONCORD M. GOŚLINA II

SUCHARY SUCHY LAS I

SF LUBOŃ II

SPN SZAMOTUŁY

UKS POLONIA SŁUBICE

Godz.

mecz

Wynik

Godz.

mecz

Wynik

8.00

UKS TALENT POZNAŃ I– SUCHARY SUCHY LAS II

:

9.48

SF LUBOŃ I – SPN SZAMOTUŁY

:

8.12

LIDER SWARZĘDZ – SF LUBOŃ II

:

10.00

UKS ORLIK MOSINA – SUCHARY SUCHY LAS I

:

8.24

UKS TALENT POZNAN II – SF LUBOŃ I

:

10.12

UKS POLONIA SŁUBICE – UKS CONCORD M. GOŚLINA

:

8.36

UKS CONCORD M. GOŚLINA II – SPN SZAMOTUŁY

:

10.24

UKS TALENT POZNAŃ I – SF LUBOŃ II

:

8.48

UKS ORLIK MOSINA– UKS CONCORD M. GOŚLINA

:

10.36

LIDER SWARZĘDZ – SUCHARY SUCHY LAS II

:

9.00

SUCHARY SUCHY LAS I– UKS POLONIA SŁUBICE

:

10.48

UKS TALENT POZNAN II – SPN SZAMOTUŁY

:

9.12

UKS TALENT POZNAŃ I - LIDER SWARZĘDZ

:

11.00

UKS CONCORD M. GOŚLINA II – SF LUBOŃ I

:

9.24

SUCHARY SUCHY LAS II – SF LUBOŃ II

:

11.12

UKS ORLIK MOSINA - UKS POLONIA SŁUBICE

:

9.36

UKS TALENT POZNAŃ II – UKS CONCORD M. GOŚLINA II

:

11.24

SUCHARY SUCHY LAS I – UKS CONCORD M. GOŚLINA

: