Powołania zawodników 21-24 luty

POWOŁANIA ZAWODNIKÓW 21-24 luty 2019

CZWARTEK 21 LUTY

  • Rocznik 2010

Mecz : UKS TALENT POZNAŃ 2010 –UKS ORLIK POZNAN 2010

Zbiórka: godz. 16:50 boisko SP2 lub sala gimnastyczna SP19

Zabieramy: bez wpisowego !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana, Jak będziemy grali na zewnątrz odpowiedni ubiór

Nasza Kadra : Wszyscy zawodnicy urodzeni w 2010 roku :) ZAPRASZAMY

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2010

SOBOTA 23 LUTY 2019

  • Rocznik 2009

Mecz : TURNIEJ SWARZĘDZ CUP ( 2 dniowy )

Zbiórka: godz. 13:50 sala gimnastyczna SP Kobylnica ul Poznańska 50 (gramy od 14:00-19:00 co do niedzieli godz. w zależności od uzyskanych sobotnich wyników

Zabieramy: 50zł wpisowe za dwa dni !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1 Mateusz Rolski 2 Filip Siepielski 3 Adam Zarebski 4 Filip Owczarczak 5 Kacper Jarzina 6 Michał Małysz 7 Jacek Cichocki 8 Marcel Łuczak 9 Krystian Wieczorek 10 Mateusz Białek 11 Michał Deręgowski 12 Adam Fedko

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

  • Rocznik 2010

Mecz : Turniej Polonia Cup

Zbiórka: godz. 8:30 sala gimnastyczna SP3 ul 20 Października 2 Środa wlkp 

Zabieramy: 40 wpisowe w cenie ciepły posiłek !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała , bluza dresowa, woda niegazowana

Nasza Kadra : 1. Antek Waligórski 2 Antek Juszczak 3 Tomasz Nykiel 4 Hubert Szydłowski 5 Mateusz Ciesielski 6 Oskar Rogoziński 7 Marcel Zalewski 8 Adrian Korkus 9 Jakub Świergul 10 Kaj Andrzejewski 11 Oliwier Skowroński

POZOSTALI ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2010 zagrają w niedzielę na Politechnice !!

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2010

  • Rocznik 2012/2013

Wystawiamy dwie drużyny !!!! jedna gra w sobotę druga w niedzielę

Mecz : Polonia Cup

Zbiórka: godz. 8:50 sala gimnastyczna LO ul ks Kegla 3 (gramy od 9:00-14:00)

Zabieramy: 40 zł wpisowe w cenie ciepły posiłek !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1 Zygmunt Chmielewski 2 Tymon Połącarz 3 Olaf Leoniec 4 Dorian Kocała 5 Jan Bącler 6 Alex Prusinowski 7 Igor Kaczmarek 8 Dawid Robiński 9 Szymon Zgodziński 10 Ignacy Śliwerski 11 Hubert Woźniak 12 Stasiu Juszczak 13 Hubert Kowalczyk

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

NIEDZIELA 24 LUTY 2019

  • Rocznik 2009

Mecz : TURNIEJ SWARZĘDZ CUP ( 2 dniowy )

Zbiórka: po sobotnich grach zostanie podzielne kto gra rano a kto popołudniu

Zabieramy: 50zł wpisowe za dwa dni !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1 Mateusz Rolski 2 Filip Siepielski 3 Adam Zarebski 4 Filip Owczarczak 5 Kacper Jarzina 6 Michał Małysz 7 Jacek Cichocki 8 Marcel Łuczak 9 Krystian Wieczorek 10 Mateusz Białek 11 Michał Deręgowski 12 Adam Fedko

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

  • Rocznik 2010

Mecz : Turniej Orlik Cup

Zbiórka: godz. 8:30 sala gimnastyczna Politechniki ul. Piotrowo 4 (gramy 9:00-13:30)

Zabieramy: 40 wpisowe w cenie ciepły posiłek !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała , bluza dresowa, woda niegazowana

Nasza Kadra : 1. Dominik Piotrowski (kpt) 2 Michał Śliwerski 3 Kuba Derążewski 4 Kuba Szeing 5 Mateusz Szwed 6 Olek Woźniak 7 Karol Żaguń 8 Jordan Kozak 9 Szymon Juszczak 10 Fabian Nowak 11 Rafał Schmidt

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2010

  • Rocznik 2011

Mecz : Turniej Orlik Cup

Zbiórka: godz. 8:40 sala gimnastyczna Politechniki ul. Piotrowo 4 (gramy 9:00-13:30)

Zabieramy: 40 zł wpisowe !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1 Adrian Korkus 2 Piotr Andrzejczak 3 Gracjan Ciemniak 4 Paweł Siepielski 5 Antek Stodolny 6 Piotr Rutkowski 7. Ksawery Kwietniewski 8 Bartek Stefaniak 9 Jan Wróbel 10 Maks Jaworski 11 Roch Czeczułowski 12 Maciej Ordziniak

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2012/2013

Mecz : Polonia Cup

Zbiórka: godz. 8:50 sala gimnastyczna LO ul ks Kegla 3 Środa wlkp (gramy od 9:00-14:00)

Zabieramy: 40 zł wpisowe w cenie ciepły posiłek !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1 Władek Simlat 2 Adam Gniot 3 Mieszko Murat 4 Oliwier Kopacki 5 Filip Cebulski 6 Olaf Chromiński 7 Bartek Rusiecki 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10 Adam Pawłowski 11 Przemek Przybylski 12 Ksawery Piotrowski 13 Fabian Grajek 14 Igor Cichocki 15 Bartek Kozanecki

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012 lub 2013