Powołania zawodników na 1-2 czerwca

Powołania 31.05- 2.06. 2019

WAŻNE OPŁATA STARTOWA 50 zł PŁACIMY TYLKO PRZELEWEM NA KONTO KLUBOWE !!!!

(w tytule przelewu imię i nazwisko opłata startowa)

WAŻNE SWÓJ UDZIAŁ POTWIERDZAMY SMSem DO CZWARTKU GODZ 20:00 !!!!

PIĄTEK 31 MAJA

  • Rocznik 2013 i młodsi

Mini turniej z okazji Dnia Dziecka w którym zespół UKS Talent Poznań rocznik 2013 i młodsi zmierzy się formie różnych gier piłkarskich z drużyną UKS Lider Swarzędz rocznik 2013 i młodsi

Termin: 31 maja (piątek).
Miejsce: boisko typu Orlik przy SP nr 2 przy ulicyJana Heweliusza 26w Zalasewie.

Zbiórka: 17:15 na Orlikuprzy Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Jana Heweliusza 26 w Zalasewie, koniec spotkań przewidziany około godziny 18:45.

Nasza Kadra : WSZYSCY ZAWODNICY URODZENI W 2013 I MŁODSI

Zabieramy :żółte koszulki meczowe UKS Talent Poznań, ochraniacze, butelka wody i zdrowe przekąski.

Konieczność potwierdzenia obecności w formie wiadomości SMS (treść: "DZIEN DZIECKA - imię i nazwisko) u Trenera Michała pod nr telefonu 884 912 642!

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2013

SOBOTA 1 CZERWCA

  • Rocznik 2011 A

Mecz : TURNIEJ O PUCHAR REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 Boisko ul Promienista 27 gramy od 9:00-14:00

Zabieramy: 10 zł wpisowe !!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2011 B

Liga WZPN kolejka 5 ŻAK F2 gr 7 (RW)

Mecz : UKS Talent II , AP Dębiec ,Jurand II Koziegłowy , Warta II Poznań , Bekitni II Owińska

Zbiórka: godz.9:45 w szatni boisko Warta Poznań ul Droga Debińska gramy od 10:00-11:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WRÓBEL 2 SERBA 3 KUJAWSKI 4 KWIETNIEWSKI 5 CHOBAN 6 LIS 8 RONGE 9 KĘPIŃSKI 10 GRONOWICZ 11 NAPIERAŁA 12 SUCHORA 13 PAŁKA 14 BĄCLER 15 KOPACKI 16 NOWACZYK 17 LEONIEC 18 KACZMAREK 19 NIKODEM BŁOCISZEWSKI 20 STASIU FRAITAG

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2010 A

Mecz : TURNIEJ O PUCHAR REDBOX

Zbiórka: godz. 8:45 Boisko ul Promienista 27 gramy od 9:00 -14:00

Zabieramy: 10 zł wpisowe !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oskar Rogoziński,, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski,

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2010

  • Rocznik 2010 B

Mecz : gramy w formie turnieju każdy z każdym

( Talent II Poznań , REDBOX Suchy las, LPFA II Bułgarska , Suchary II Suchy las)

Zbiórka: godz.9:55 w szatni boisko BT4 INEA STADION ul Bułgarska 17 gramy od 10:00 -12:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (Kto jeszcze nie zapłacił !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

  1. Szymon Juszczak 2 Jordan Kozak 3 Ignacy Załóg 4 Jędrzej Kaczmarek 5 Karol Żaguń 6 Michał Śliwerski 7 Kuba Derążewski 8 Mateusz Szwed 9 Fabian Nowak 10 Olek Woźniak 11 Kuba Szeing

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2010

  • Rocznik 2009

II Liga WZPN kolejka 7 ORLIK E2

Mecz : UKS TALENT II POZNAŃ – AKF POZNAŃ

Zbiórka: godz.8:30 w szatni ORLIK Os Rusa 56 gramy od 9:00 -10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( Kto Jeszcze nie zapłacił )!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

2009: 1 BIAŁEK 2 FEDKO 3 BOVANENKO 4 SZYMAŃCZUK 5 ZIELIŃSKI 6 TRYNISZEWSKI 7 SIENKIEWICZ 8 CHROMIŃSKI 9 USNARSKI 10.SIEPIELSKI 11 ROLSKI (kpt) 12 ZARĘBSKI 13 MAŁYSZ 14 DERĘGOWSKI 15 JARZINA 16 CICHOCKI 17 ŁUCZAK 18 WIECZOREK 19 OBST

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 6 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : UKS TALENT POZNAŃ – LIDER SWARZĘDZ

Zbiórka: godz.8:15 w szatni boisko OLIMP os Rusa gramy od 9:00-10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (Kto jeszcze nie zapłacił )!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : POWOŁANIA W PIĄTEK PO TRENINGU !!!

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008

NIEDZIELA 2 CZERWCA

SPŁYW KAJAKOWY DLA WSZYSTKICH !!!! ZAPISY DO CZWARTKU 30 MAJA GODZ 20:00

  • Rocznik 2010 A

UKS I – Żak F1 grupa 8 (RW)

Mecz : TURNIEJ ( Talent I Poznań , Avia kamionki , Polonia I Środa , UKS I Śrem)

Zbiórka: godz.9:00 w szatni w Kamionkach Orlik  gramy od 9:00 -11:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa do końca maja tylko przelewem !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński, 12 Mateusz Szwed

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

Konieczność potwierdzenia obecności w formie wiadomości SMS

u Trenera Michała pod nr telefonu 884 912 642