Powołania zawodników na 11-12 maja

Powołania 11-12 MAJA 2019

PAMIĘTAMY ABY POTWIERDZIĆ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500 466 814 do Czwartku 9 maja godz 20:00 !!!!!

SOBOTA 11 MAJA

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 9:00-10:30 gramy 2 mecze 9:25 ,10:15

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Michał Cebulski 3 Michał Zalewski 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Ksawery Smardz 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Oskar Skowroński 9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11 Michał Wareliss 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14 Fabian Grajek 15 Dawid Pankowski 16 Igor Cichocki 17 Mateusz Ambroziak 18 Bartek Kozanecki

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox (od 9:00-10:30) gramy 2 mecze 9:25 , 10:15

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!!!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : wszyscy zawodnicy 2012 i 2013

UKS I : 1 Władek Simlat 2 Hubert Woźniak 3. Stasiu Juszczak 4 Oliwier Kopacki 5 Filip Cebulski 6 Olaf Chromiński 7 Bartek Rusiecki 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10 Adam Pawłowski 11 Ignacy Śliwerski 12 Hubert Kowalczyk 13 Zygmunt Chmielewski 14 Tymon Połącarz 15 Olaf Leoniec 16 Dorian Kocała 17 Jan Bącler 18 Alex Prusinowski 19 Igor Kaczmarek 20 Dawid Robiński 21 Szymon Zgodziński

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

  • Rocznik 2011 B

Liga WZPN kolejka 3 ŻAK F2 gr 7 (RW)

Mecz : UKS Talent II , AP Dębiec ,Jurand II Koziegłowy , Warta II Poznań , Bekitni II Owińska

Zbiórka: godz.10:30 w szatni CZERWONAK ul Św. Wojciecha gramy od 11:00-13:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WRÓBEL 2 SERBA 3 KUJAWSKI 4 KWIETNIEWSKI 5 CHOBAN 6 LIS 8 RONGE 9 KĘPIŃSKI 10 GRONOWICZ 11 NAPIERAŁA 12 SUCHORA 13 PAŁKA 14 BĄCLER 15 KOPACKI 16 NOWACZYK 17 LEONIEC 18 KACZMAREK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2011 A

Liga WZPN kolejka 3 ŻAK F2 gr 1 Mistrzowska

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ, ORLIK POZNAN , ORLIK MOSINA ,AP REISSA

Zbiórka: godz.9:30 w szatni boisko w Baranowie gramy od 10:00-12:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (kto jeszcze nie zapłacił!!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2010 B

Mecz : gramy w formie turnieju każdy z każdym

( Talent II Poznań , REDBOX Suchy las, LPFA II Bułgarska , Suchary II Suchy las)

Zbiórka: godz.13:30 w szatni boisko Suchy Las ul Konwaliowa gramy od 14:00 -16:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (Kto jeszcze nie zapłacił !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

  1. Szymon Juszczak 2 Jordan Kozak 3 Ignacy Załóg 4 Jędrzej Kaczmarek 5 Karol Żaguń 6 Michał Śliwerski 7 Kuba Derążewski 8 Mateusz Szwed 9 Fabian Nowak 10 Olek Woźniak 11 Kuba Szeing

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 5 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : PELIKAN NIECHANOWO - UKS TALENT POZNAŃ 2007 /2008

Zbiórka: godz.10:20 w szatni boisko w Niechanowie gramy od 11:00-12:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (Kto jeszcze nie zapłacił )!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WOJTKOWIAK (BR) 2 KONIECZNY (kpt) 3 PRUSINOWSKI 4 KOCHAŃSKI 5 SZUSTAK 6 SMARDZ 7 DULEMBA 8 JAROSŁAWSKI 9 GARSTECKI 10 SZYDŁOWSKI 11 NYKIEL 12 HALKA 13 MATYSIAK 14 SAWIKOWSKI 15 URBANIAK 16 PLURA 17 ZDANOWICZ 18 ZGODZIŃSKI 19 KAJDANEK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008

NIEDZIELA 12 KWIETNIA

  • Rocznik 2009 A

II Liga WZPN kolejka 4 ORLIK E2

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ – UNIA SWARZĘDZ

Zbiórka: godz.8:30 w szatni ORLIK SP 6 os Rusa gramy od 9:00-10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 OBST 11 OWCZARCZAK 12 KĘDZIERSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

  • Rocznik 2009 B

II Liga WZPN kolejka 4 ORLIK E2

Mecz : UKS TALENT II POZNAŃ – LIDER SWARZĘDZ

Zbiórka: godz.9:30 w szatni ORLIK Os Rusa 56 gramy od 10:00 -11:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( Kto Jeszcze nie zapłacił )!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

2009: 1 BIAŁEK 2 FEDKO 3 BOVANENKO 4 SZYMAŃCZUK 5 ZIELIŃSKI 6 TRYNISZEWSKI 7 SIENKIEWICZ 8 CHROMIŃSKI 9 USNARSKI 10 SZATAŁOW 11 MAĆKOWIAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2010 A

UKS I – Żak F1 grupa 8 (RW)

Mecz : TURNIEJ ( Talent I Poznań , Avia kamionki , Polonia I Środa , UKS I Śrem)

Zbiórka: godz.10:30 w szatni ORLIK os Rusa 56 gramy od 11:00 -13:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (kto jeszcze nie zapłacił !! )ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński,

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.