Powołania zawodników na 12-14 kwietnia

Powołania 12-15 kwietnia 2019

POTWIERDŹ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500 466 814  LUB NAPISZ ŻE NIE MOŻESZ LUB NA FACEBOOKU DO CZWARTKU 11 KWIETNIA GODZ 20:00 !!!

PIĄTEK 12 KWIETNIA

  • Rocznik 2009 A

Liga WZPN kolejka 2 ORLIK E2 gr 1

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ – BŁĘKITNI I OWIŃSKA

Zbiórka: godz.18:00 w szatni ORLIK SP 6 os Rusa gramy od 18:30-19:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 OWCZARCZAK 11 OBST 12 KĘDZIERSKI

  • Rocznik 2009 B

Liga WZPN kolejka 2 ORLIK E2 gr 1

Mecz : UKS TALENT II POZNAŃ – UNIA SWARZĘDZ

Zbiórka: godz.16:50 w szatni ORLIK SP 6 os Rusa gramy od 17:00-18:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

  1. 1.BIAŁEK 2 TRYNISZEWSKI 3 SIENKIEWICZ 4 CHROMIŃSKI 5 BOVANENKO 6 USNARSKI 7FEDKO 8 ZIELIŃSKI 9Szymon Juszczak 10 Jordan Kozak 11 Ignacy Załóg 12 Jędrzej Kaczmarek 13 Karol Żaguń 14Michał Śliwerski 15Kuba 16Derążewski 17Mateusz Szwed 18 Fabian Nowak 19 Olek Woźniak 20 Kuba Szeing

SOBOTA 13 KWIETNIA

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX

Zbiórka: godz. 8:45 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox (gramy trzy mecze 9:00 ,10:15 i 11:05 )

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( 5 sobotnich terminów)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Michał Cebulski 3 Michał Zalewski 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Ksawery Smardz 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Oskar Skowroński 9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11 Michał Wareliss 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14Fabian Grajek 15 Dawid Pankowski 16 Igor Cichocki 17 Mateusz Ambroziak 18 Bartek Kozanecki

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox (gramy dwa mecze 9:25 i 11.05)

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( 5 sobotnich terminów) !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : wszyscy zawodnicy 2012 i 2013

UKS I : 1 Władek Simlat 2 Hubert Woźniak 3. Stasiu Juszczak 4 Oliwier Kopacki 5 Filip Cebulski 6 Olaf Chromiński 7 Bartek Rusiecki 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10 Adam Pawłowski 11 Ignacy Śliwerski 12 Hubert Kowalczyk 13 Zygmunt Chmielewski 14 Tymon Połącarz 15 Olaf Leoniec 16 Dorian Kocała 17 Jan Bącler 18 Alex Prusinowski 19 Igor Kaczmarek 20 Dawid Robiński 21 Szymon Zgodziński

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

  • Rocznik 2011 UKS I

TURNIEJ OPALENICA CUP 2019 DZIEŃ PIERWSZY

Zbiórka : 8:30 w Opalenicy na boisku ( gramy od 9:00 - 13:20 )

Zabieramy : 60 zł wpisowe ( za dwa dni bez obiadów ) , ochraniacze !! , Strój złoty , czarne spodenki , żółte getry, bluza klubowa , bidon klubowy , zabieramy 2 x baton typu corn picie woda niegazowana , worek dobrego humoru

Nasza Kadra : 1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK 11 WRÓBEL 12 KUJAWSKI 13 KOCAŁA 14 SERBA

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2010 A

UKS I – Żak F1 grupa 8 (RW)

Mecz : TURNIEJ ( Talent I Poznań , Avia kamionki , Polonia I Środa , UKS I Śrem)

Zbiórka: godz.11:00 w szatni W ŚREMIE ul Poznańska 15 gramy od 11:00 -13:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński,

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2009A

TURNIEJ OPALENICA CUP 2019 DZIEŃ PIERWSZY

Zbiórka : 8:30 w Opalenicy na boisku ( gramy od 9:00 - 13:20 )

Zabieramy : 60 zł wpisowe ( za dwa dni bez obiadów ) , ochraniacze !! , Strój złoty , czarne spodenki , żółte getry, bluza klubowa , bidon klubowy , zabieramy 2 x baton typu corn picie woda niegazowana , worek dobrego humoru

Nasza Kadra : 1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 BIAŁEK 11 OBST 12 KĘDZIERSKI 13 OWCZARCZAK 14 TRYNISZEWSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 2 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : UKS TALENT POZNAŃ – PIAST KOBYLNICA

Zbiórka: godz.8:45 w szatni boisko OLIMP gramy od 9:00-10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WOJTKOWIAK (BR) 2 KONIECZNY (kpt) 3 PRUSINOWSKI 4 KOCHAŃSKI 5 SZUSTAK 6 SMARDZ 7 DULEMBA 8 HOLLAS N 9 HOLLAS A 10 SZYDŁOWSKI 11 NYKIEL 12 HALKA 13 MATYSIAK 14 SAWIKOWSKI 15 URBANIAK 16 PLURA 17 ZDANOWICZ 18 ZGODZIŃSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008

NIEDZIELA 14 KWIETNIA

  • Rocznik 2011 UKS I

OPALENICA CUP 2019 DZIEŃ DRUGI

Zbiórka : w Opalenicy na boisku ( gramy od 9:00 - 13:20 )

Zabieramy : 60 zł wpisowe ( za dwa dni bez obiadów ) , ochraniacze !! , Strój złoty , czarne spodenki , żółte getry, bluza klubowa , bidon klubowy , zabieramy 2 x baton typu corn picie woda niegazowana , worek dobrego humoru

Nasza Kadra : 1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK 11 WRÓBEL 12 KUJAWSKI 13 KOCAŁA 14 SERBA

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2009A

TURNIEJ OPALENICA CUP 2019 DZIEŃ DRUGI

Zbiórka : w Opalenicy na boisku ( gramy od)

Zabieramy : 60 zł wpisowe ( za dwa dni bez obiadów ) , ochraniacze !! , Strój złoty , czarne spodenki , żółte getry, bluza klubowa , bidon klubowy , zabieramy 2 x baton typu corn picie woda niegazowana , worek dobrego humoru

Nasza Kadra : 1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 BIAŁEK 11 OBST 12 KĘDZIERSKI 13 OWCZARCZAK 14 TRYNISZEWSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

PONIEDZIAŁEK 15 KWIETNIA

  • ROCZNIK 2009 B

TURNIEJ NA OTWARCIE LIGI RATAJ

 Zbiórka: 16:00 BOISKO olimp Os Rusa gramy 16:30 -19:00

Zabieramy: BEZ WPISOWEGO !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1.BIAŁEK 2 TRYNISZEWSKI 3 SIENKIEWICZ 4 CHROMIŃSKI 5 BOVANENKO 6 USNARSKI

7FEDKO 8 ZIELIŃSKI

  • ROCZNIK 2010 B

TURNIEJ NA OTWARCIE LIGI RATAJ

Zbiórka: 16:00 BOISKO olimp Os Rusa gramy 16:30 -19:00

Zabieramy: BEZ WPISOWEGO !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1Szymon Juszczak 2 Jordan Kozak 3 Ignacy Załóg 4Jędrzej Kaczmarek 5 Karol Żaguń 6Michał Śliwerski 7Kuba 8Derążewski 9Mateusz Szwed 10Fabian Nowak 11 Olek Woźniak 12 Kuba Szeing