Powołania zawodników na 16-18 marca !!!

POWOŁANIA ZAWODNIKÓW

PAMIĘTAJ ABY POTWIERDZIĆ SWÓJ UDZIAŁ SMSem LUB NAPISAĆ ŻE NIE BĘDĘ !!!!

SOBOTA 16 MARCA 2019

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : UKS TALENT CUP

Zbiórka: godz. 8:45 sala gimnastyczna SP 19 os. Oświecenia 1 (gramy od 9:00-11:00)

Zabieramy: bez wpisowego !! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra :

UKS I : 1 Władek Simlat 2 Adam Gniot 3 Mieszko Murat 4 Oliwier Kopacki 5 Filip Cebulski 6 Olaf Chromiński 7 Bartek Rusiecki 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10 Adam Pawłowski 11 Przemek Przybylski 12 Ksawery Piotrowski 13 Fabian Grajek 14 Igor Cichocki 15 Bartek Kozanecki

UKS II :1 Zygmunt Chmielewski 2 Tymon Połącarz 3 Olaf Leoniec 4 Dorian Kocała 5 Jan Bącler 6 Alex Prusinowski 7 Igor Kaczmarek 8 Dawid Robiński 9 Szymon Zgodziński 10 Ignacy Śliwerski 11 Hubert Woźniak 12 Stasiu Juszczak

  • REPREZENTACJA UKS TALENT

Mecz : Turniej Towarzyski UKS Śrem

Zbiórka: 9:30 w szatni na stadionie w Śremie Park Miejski ul Poznańska ( gramy od 10:00-14:00)

Zabieramy: 30 zł wpisowe!!! Ciepły ubiór , koszulka żółta UKS , Bluza , czapka i rękawiczki

Nasza Kadra : 1 Wojtkowiak (br) 2 Szydłowski M 3 Urbaniak (kpt) 4 Rolski (2009) 5 Szustak 6 Małysz 7 Cichocki 8 Łuczak 9 Nykiel T 11 Deręgowski 12 Marcel Zalewski 13 Prusinowski 14 Konieczny 15 Karasiński 16 Zgodziński 17 Siepielski F

PONIEDZIAŁEK 18 MARZEC 2019

  • ROCZNIK 2010

Termin: 18 marca (poniedziałek)
Miejsce: boisko z naturalną trawą przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy przy ulicy Poznańskiej 50
Zbiórka: 17:45 na parkingu przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy przy ulicy Poznańskiej 50

Obowiązują żółte bluzy dresowe UKS Talent Poznań oraz strój przeznaczony na dwór, a także deszczową pogodę, ochraniacze, butelka wody i zdrowe przekąski.

Nasza kadra: 1. Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Adrian Korkus, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński, 12. Oliwier Skowroński, 13. Mateusz Szwed, 14. Michał Śliwerski, 15. Szymon Juszczak, 16. Aleksander Woźniak, 17. Fabian Nowak 18 Adrian Korkus