Powołania zawodników na 18-19 maja

Powołania 18-19 MAJA 2019

SOBOTA 18 MAJA

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 9:00-10:30 gramy 2 mecze 9:25 ,10:15

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Mateusz Ambroziak 3 Igor Cichocki 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Michał Wareliss 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Dawid Pankowsk 9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11Fabian Grajek 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14Bartek Kozanecki

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX

Zbiórka: godz. 9:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox (od 9:00-10:30) gramy 2 mecze 9:25 , 10:15

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!!!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra :

UKS : 1 Szymon Zgodziński 2 Hubert Woźniak 3. Jan Bącler (kpt) 4 Oliwier Kopacki 5 Dawid Robiński 6 Olaf Chromiński 7 Nikodem Błociszewski 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10Igor Kaczmarek 11 Ignacy Śliwerski 12 Hubert Kowalczyk 13 Zygmunt Chmielewski 14 Adam Gniot 15 Olaf Leoniec 16 Dorian Kocała 17 Franek Nowaczyk 18 Stasiu Fraitag

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

  • Rocznik 2009 A

II Liga WZPN kolejka 5 ORLIK E2

Mecz : AVIA KAMIONKI - UKS TALENT I POZNAŃ

Zbiórka: godz.9:00 w szatni ORLIK w Kamionkach ul Poznańska gramy od 9:30-10:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 OBST 11 HOLLAS 12 KĘDZIERSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

NIEDZIELA 19 KWIETNIA

  • Rocznik 2011 B

Liga WZPN kolejka 3 ŻAK F2 gr 7 (RW)

Mecz : UKS Talent II , AP Dębiec ,Jurand II Koziegłowy , Warta II Poznań , Bekitni II Owińska

Zbiórka: godz.9:30 w szatni boisko Warta Poznań ul Droga Debińska gramy od 10:00-12:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ !!) ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WRÓBEL 2 SERBA 3 KUJAWSKI 4 KWIETNIEWSKI 5 CHOBAN 6 LIS 8 RONGE 9 KĘPIŃSKI 10 GRONOWICZ 11 NAPIERAŁA 12 SUCHORA 13 PAŁKA 14 BĄCLER 15 KOPACKI 16 NOWACZYK 17 LEONIEC 18 KACZMAREK 19 Nikodem Błociszewski 20 Stasiu Fraitag

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 6 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : MKS TRZEMESZNO - UKS TALENT POZNAŃ 2007 /2008

Zbiórka: godz.14:20 w szatni boisko w Trzemesznie gramy od 15:00-16:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa (Kto jeszcze nie zapłacił )!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : Kadra meczowa podana zostanie na piątkowym treningu 18:00-19:30 orlik os Rusa przy SP6

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008