Powołania zawodników na 23-28 kwietnia

POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem lub napisz że nie bedziesz do czwartku godz 20:00 !!!

WTOREK 23 KWIETNIA

  • Rocznik 2009 A

Liga WZPN ORLIK E2 gr 1

Mecz : UKS I Śrem - UKS TALENT I POZNAŃ

Zbiórka: godz.17:00 w szatni ORLIK w Śremie ul Poznańska 15 gramy od 17:30-18:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa ( kto jeszcze nie zapłacił )!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : 1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 OWCZARCZAK 11 OBST

SOBOTA 27 KWIETNIA

  • Rocznik 2011 A

Liga WZPN kolejka 2 ŻAK F2 gr 1 Mistrzowska

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ, ORLIK POZNAN , ORLIK MOSINA ,AP REISSA

Zbiórka: godz.8:30 w szatni boisko ORLIK SP 6 os Rusa 56 gramy od 9:00-11:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa kto jeszcze nie zapłacił !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2011 B /2012 A

Liga WZPN kolejka 2 ŻAK F2 gr 7 (RW)

Mecz : UKS Talent II , AP Dębiec ,Jurand II Koziegłowy , Warta II Poznań , Bekitni II Owińska

Zbiórka: godz.13:00 w szatni Poznań ul 28 czerwca 352 gramy od 13:20-16:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa kto jeszcze nie zapłacił !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

2011 : 1.WRÓBEL 2 SERBA 3 KUJAWSKI 4 KWIETNIEWSKI 5 CHOBAN 6 LIS 8 RONGE 9 KĘPIŃSKI 10 Pałka

2012: 1Sliwerski 2 LEONIEC 3BĄCLER 4 KOPACKI 5 Nowaczyk

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2010 B

Mecz : gramy w formie turnieju każdy z każdym

( Talent II Poznań , REDBOX Suchy las, LPFA II Bułgarska ,Suchary II Suchy las)

Zbiórka: godz.11:30 w szatni w Suchym Lesie ul konwaliowa od 12:00 -14:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa kto jeszcze nie zapłacił !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

  1. Szymon Juszczak 2 Jordan Kozak 3 Ignacy Załóg 4 Jędrzej Kaczmarek 5 Karol Żaguń 6 Michał Śliwerski 7 Kuba Derążewski 8 Mateusz Szwed 9 Fabian Nowak 10 Olek Woźniak 11 Kuba Szeing

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2009 B /2010 A

II Liga WZPN Orlik E 2

Mecz : AVIA KAMIONKI – UKS TALENT II POZNAŃ

Zbiórka: godz.9:00 w szatni W Kamionkach ul Poznańska 15 gramy od 9:30 -10:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa kto jeszcze nie zapłacił!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

2009: 1 BIAŁEK 2 FEDKO 3 BOVANENKO 4 SZYMAŃCZUK 5 ZIELIŃSKI 6 TRYNISZEWSKI 7 SIENKIEWICZ

2010 :1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński,

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 4 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : LIDER SWARZĘDZ - UKS TALENT POZNAŃ

Zbiórka: godz.12:30 w szatni boisko W ZALASEWIE ul Swarzędzka gramy od 13:00-14:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa kto jeszcze nie zapłacił !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WOJTKOWIAK (BR) 2 KONIECZNY (kpt) 3 PRUSINOWSKI 4 KOCHAŃSKI 5 SZUSTAK 6 SMARDZ 7 DULEMBA 8 HOLLAS N 9 HOLLAS A 10 SZYDŁOWSKI 11 NYKIEL 12 HALKA 13 MATYSIAK 14 SAWIKOWSKI 15 URBANIAK 16 PLURA 17 ZDANOWICZ 18 ZGODZIŃSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008