Powołania zawodników na 6-7 kwietnia

Powołania 6-7 kwietnia 2019

PAMIĘTAJ ABY POTWIERDZIĆ SWÓJ UDZIAŁ SMSem DO CZWARTKU 4 kwietnia godz 20:00

SOBOTA 6 KWIETNIA

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 1 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : UKS TALENT POZNAŃ 2007 – MKS TRZEMESZNO 2007

Zbiórka: godz.8:45 w szatni boisko OLIMP gramy od 9:00-10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.WOJTKOWIAK (BR) 2 KONIECZNY (kpt) 3 PRUSINOWSKI 4 KOCHAŃSKI 5 SZUSTAK 6 SMARDZ 7 DULEMBA 810 SZYDŁOWSKI 11 NYKIEL 12 HALKA 14 SAWIKOWSKI  17 ZDANOWICZ

1.WOJTKOWIAK (BR) 2 KONIECZNY (kpt) 3 PRUSINOWSKI 4 KOCHAŃSKI 5 SZUSTAK 6 SMARDZ 7 DULEMBA 8 HOLLAS N 9 HOLLAS A 10 SZYDŁOWSKI 11 NYKIEL 12 HALKA 13 MATYSIAK 14 SAWIKOWSKI 15 URBANIAK 16 PLURA 17 ZDANOWICZ 18 ZGODZIŃSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008

  • Rocznik 2009 UKS I

Liga WZPN kolejka 1 ORLIK E2 gr 1

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ – MKS TRZEMESZNO

Zbiórka: godz.8:45 w szatni ORLIK SP 6 os Rusa gramy od 9:00-10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 OWCZARCZAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

  • Rocznik 2009/2010 UKS II

II liga WZPN Orlik E2 gr 1

Mecz : UKS I ŚREM – UKS TALENT II POZNAŃ

Zbiórka: godz.9:30 w szatni W ŚREMIE ul Poznańska 15 gramy od 10:00 -11:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

2009: 1 BIAŁEK 2 FEDKO 3 BOVANENKO 4 SZYMAŃCZUK 5 ZIELIŃSKI 6 TRYNISZEWSKI 7 SIENKIEWICZ 8 CHROMIŃSKI 9 USNARSKI 10 SZATAŁOW 11 MAĆKOWIAK

2010 :1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński,

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2010 UKS II

Liga WZPN ŻAK F1 gr 7

Mecz : gramy w formie turnieju każdy z każdym

( Talent II Poznań , REDBOX Suchy las, LPFA II Bułgarska , Suchary II Suchy las)

Zbiórka: godz.10:15 w szatni ORLIK SP 6 gramy od 10:30 -13:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

  1. Szymon Juszczak 2 Jordan Kozak 3 Ignacy Załóg 4 Jędrzej Kaczmarek 5 Karol Żaguń 6 Michał Śliwerski 7 Kuba Derążewski 8 Mateusz Szwed 9 Fabian Nowak 10 Olek Woźniak 11 Kuba Szeing

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2011 UKS I

Liga WZPN kolejka 1 ŻAK F2 gr 1 Mistrzowska

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ, ORLIK POZNAN , ORLIK MOSINA ,AP REISSA

Zbiórka: godz.14:00 w szatni boisko ORLIK SP 64 os Orła białego 120 gramy od 14:00-16:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

NIEDZIELA 7 KWIETNIA

  • Rocznik 2010/2011

Sparing AP Reissa 2011 – Uks Talent 2010/2011

Mecz : Sparing AP Reissa 2011 – Uks Talent 2010/2011

Zbiórka: godz. 8:45 boisko ul Łozowa 77 gramy od 9:00-10:30

Zabieramy: bez wpisowego !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

UKS I :1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński,

UKS II:1Szymon Juszczak 2 Jordan Kozak 3 Ignacy Załóg 4 Jędrzej Kaczmarek 5 Karol Żaguń 6 Michał Śliwerski 7 Kuba Derążewski 8 Mateusz Szwed 9 Fabian Nowak 10 Olek Woźniak 11 Kuba Szeing

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2011 / 2012 UKS II

Liga WZPN kolejka 1 ŻAK F2 gr 7 (RW)

Mecz : UKS Talent II , AP Dębiec ,Jurand II Koziegłowy , Warta II Poznań , Bekitni II Owińska

Zbiórka: godz.9:30 w szatni CZERWONAK ul Św. Wojciecha gramy od 10:00-13:30

Zabieramy: 50 zł opłata startowa !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

2011 : 1.WRÓBEL 2 SERBA 3 KUJAWSKI 4 KWIETNIEWSKI 5 CHOBAN 6 LIS 8 RONGE 9 KĘPIŃSKI 10 Kuba GRONOWICZ 11 NAPIERAŁA 12 SUCHORA

2012 : 13 LEONIEC 14 BĄCLER 15 KOPACKI 16 Śliwerski 17 Kowalczyk 18 Kocała 19 Kamil Gronowicz

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011