Powołania zawodników na 8-9 czerwca

Powołania 8-9 czerwiec 2019

SOBOTA 8 czerwca

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX Zakończenie !!!

Zbiórka: godz. 10:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 10:00-14:30 gramy 2 mecze 10:15 i 12:45

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Mateusz Ambroziak 3 Igor Cichocki 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Michał Wareliss 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Dawid Pankowsk 9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11Fabian Grajek 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14Bartek Kozanecki

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX Zakończenie

Zbiórka: godz. 10:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 10:00-14:30 gramy 2 mecze 10:15 i 12:45

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!!!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra :

UKS : 1 Szymon Zgodziński 2 Hubert Woźniak 3. Jan Bącler (kpt) 4 Oliwier Kopacki 5 Dawid Robiński 6 Olaf Chromiński 7 Nikodem Błociszewski 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10Igor Kaczmarek 11 Ignacy Śliwerski 12 Hubert Kowalczyk 13 Zygmunt Chmielewski 14 Adam Gniot 15 Olaf Leoniec 16 Dorian Kocała 17 Franek Nowaczyk 18 Stasiu Fraitag

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

  • Rocznik 2009

II Liga WZPN kolejka 8 ORLIK E2 mecz derbowy pomiędzy naszymi dwoma drużynami

Mecz : UKS TALENT I POZNAŃ – UKS TALENT II POZNAŃ

Zbiórka: godz.8:30 w szatni ORLIK SP 6 os Rusa gramy od 9:00-10:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa do końca maja tylko przelewem !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

UKS I :1.SIEPIELSKI 2 ROLSKI (kpt) 3 ZARĘBSKI 4 MAŁYSZ 5 DERĘGOWSKI 6 JARZINA 7 CICHOCKI 8 ŁUCZAK 9 WIECZOREK 10 OBST 11 OWCZARCZAK 12 KĘDZIERSKI

UKS II: 1 BIAŁEK 2 FEDKO 3 BOVANENKO 4 SZYMAŃCZUK 5 ZIELIŃSKI 6 TRYNISZEWSKI 7 SIENKIEWICZ 8 CHROMIŃSKI 9 USNARSKI 10 SZATAŁOW 11 MAĆKOWIAK

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2009

NIEDZIELA 9 CZERWCA

  • Rocznik 2012

Mecz : TURNIEJ O PUCHAR KÓRNIKA

Zbiórka: godz.9:45 w szatni boisko w Kórnik, Błonie ul Leśna 6 gramy od 10:00 – 14:00

Zabieramy: 20 zł WPISOWE!! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : WYSTAWIAMY DWA ZESPOŁY J

1.JAN BĄCLER (kpt) 2 ZYGMUNT CHMIELEWSKI 3 IGOR KACZMAREK 4 OLIWIER KOPACKI 5 OLAF LEONIEC 6 DAWID ROBIŃSKI 7 NIKODEM BŁOCISZEWSKI 8 STANISŁAW FREITAG 9 IGNACY ŚLIWERSKI 10 HUBERT KOWALCZYK 11 HUBERT WOŹNIAK 12 FRANEK NOWACZYK 12 SZYMON ZGODZIŃSKI 13 PRZEMEK PRZYBYLSKI 14 DORIAN KOCAŁA 15 STANISŁAW JUSZCZAK 16 KSAWERY PIOTROWSKI 17 FABIAN GRAJEK 18 TEO ANDRZEJEWSKI

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

  • Rocznik 2011

Mecz : Turniej w Owińskach

Zbiórka : 8:50 boisko w Owińskach ul Poprzeczna gramy od 9:00 -13:00

Zabieramy : 20 zł wpisowe , ochraniacze koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : Wystawiamy dwie drużyny

UKS I:

1.SIEPIELSKI 2 STEFANIAK (kpt)3 JAWORSKI 4 STODOLNY 5 CIEMNIAK 6 ANDRZEJCZAK 7 PELIC 8 CZECZUŁOWSKI 9 RUTKOWSKI 10 ORDZINIAK

UKS II :

1.WRÓBEL 2 SERBA 3 KUJAWSKI 4 KWIETNIEWSKI 5 CHOBAN 6 LIS 8 RONGE 9 KĘPIŃSKI 10 GRONOWICZ 11 NAPIERAŁA 12 SUCHORA 13 PAŁKA

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2011

  • Rocznik 2010

Mecz : Sparing z Reprezentacją Akademii Reissa

Zbiórka: godz.12:20 Arena Dębiec ul Łozowa 77 od 12:30 -14:30

Zabieramy: ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra :

1.Antek Waligórski, 2. Antek Juszczak, 3. Hubert Szydłowski, 4. Jakub Świergul, 5. Oliwier Skowroński, 6. Kaj Andrzejewski, 7. Marcel Zalewski, 8. Dominik Piotrowski, 9. Tomek Nykiel, 10. Mateusz Ciesielski, 11. Oskar Rogoziński, 12 Mateusz Szwed 13 Szymon Juszczak 14 Jordan Kozak 15Ignacy Załóg 16 Jędrzej Kaczmarek 17 Karol Żaguń 18 Michał Śliwerski 19 Kuba Derążewski 20 Mateusz Szwed 21 Fabian Nowak 22 Olek Woźniak 22 Kuba Szeing

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

  • Rocznik 2007/2008

Liga WZPN kolejka 7 Młodzik D2 gr 1 (RW)

Mecz : LECHITA KŁECKO - UKS TALENT POZNAŃ

Zbiórka: godz.9:20 w szatni boisko w Kłecku ul Ignacego Paderewskiego 26 gramy od 10:00-11:00

Zabieramy: 50 zł opłata startowa do końca maja tylko przelewem !! ochraniacze !!!, koszulka żółta , bluza dresowa, woda niegazowana,

Nasza Kadra : POWOŁANIA PO PIATKOWYM TRENINGU J

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2007/2008