SPRAWDZ KIEDY I GDZIE GRA TWÓJ ROCZNIK

PLAN TURNIEJÓW I GIER SPARINGOWYCH UKS TALENT POZNAŃ

aktualizacja 19 marzec !!!!

  • ROCZNIK 2012 PIĄTEK 22 MARCA godz 17:00-18:30 sparing w Swarzędzu sala SP3 gramy z Liderem
  • ROCZNIK 2012/2013 SOBOTA 23 MARCA  godz 9:00-12:00 LIGA REDBOX ul Promienista 27a
  • ROCZNIK 2014/2015 SOBOTA 23 MARCA godz 9:00-12:00 LIGA REDBOX ul Promienista 27a
  • ROCZNIK 2009 - SOBOTA 23 MARZEC sparing Błękitni Owińska orlik w Koziegłowach 10:00-11:30
  • Rocznik 2010 - PONIEDZIAŁEK 15 kwietnia turniej boisko Olimp 16:30-19:00
  • Rocznik 2009 -PONIEDZIAŁEK 15 kwietnia turniej boisko Olimp 16:30-19:00
  • Rocznik 2010 – PIĄTEK 1 LUTY sparing z Lider Swarzędz godz 18;00
  • Rocznik 2011 - SOBOTA 2 LUTY mini turniej Owińska 12:00- 15:00
  • Rocznik 2010 – NIEDZIELA 3 LUTY mini turniej Bułgarska balon 10:00-12:00
  • Rocznik 2007 – NIEDZIELA 3 LUTY sparing cytadela godz. 16:00-18:00 Junior Koziegłowy
  • Rocznik 2011 - ŚRODA 6 LUTY Sparing z AP Debiec sala gim. ul Grabowa 33/35 god 16:45-18:00
  • ROCZNIK 2007 - ŚRODA 6 LUTY dodatkowy trening na sali os czecha 59 godz16:30-18:00
  • ROCZNIK 2013 i młodsi - CZWARTEK 7LUTEGO sparing 16:50-18:00 sala gim SP 2 os Jagiellońskie 128
  • Rocznik 2007 - CZWARTEK 7 Lutego sparing na sali gim. w Zalasewie
  • Rocznik 2009 - SOBOTA 9 LUTY trójmecz 9:00-12:00 ZS Salezjanie os Boh II Wojny 29
  • ROCZNIK 2007 - SOBOTA 9 LUTY SP6 os Rusa 10:00-14:00
  • ROCZNIK 2013 - NIEDZIELA10 LUTY ŚRODA WLKP.
  • Rocznik 2012 - SOBOTA 9 LUTY turniej WZPN sala gim ul Chwiałkowskiego
  • ROCZNIK 2007 - NIEDZIELA 10 LUTY ŚRODA WLKP.
  • ROCZNIK 2011 - SOBOTA 16 LUTY ( czwórmecz SP19 godz 9:00-12:00)
  • ROCZNIK 2009 - SOBOTA 16 LUTY ŚRODA WLKP. ( 9:00-14:30)
  • ROCZNIK 2008 - NIEDZIELA 17 LUTY ŚRODA WLKP. ( 9:00-14:30)
  • ROCZNIK 2010 - NIEDZIELA 17 LUTY Polibuda Kids CUP (8:00-14:30 )
  • ROCZNIK 2009 - WTOREK 19 LUTY Sparing Z ORLIK POZNAN boisko Orła Białego SP64 godz 17:00
  • ROCZNIK 2010 - CZWARTEK 21 LUTY Sparing z Orlik Poznań boisko Sp2 jagiellońskie lub sala SP19 godz 17:00
  • ROCZNIK 2009 23-24 LUTY 2019 KOBYLNICA
  • ROCZNIK 2010 - SOBOTA 23 LUTY ŚRODA WLKP.
  • ROCZNIK 2012 - SOBOTA 23 LUTY ŚRODA WLKP.
  • ROCZNIK 2012 - NIEDZIELA 24 LUTY ŚRODA WLKP
  • ROCZNIK 2011 - NIEDZIELA 24 LUTY Orlik Cup Politechnika godz 9:00-14:00
  • ROCZNIK 2010 -NIEDZIELA 24 LUTY Orlik Cup politechnika godz 9:00 -14;00
  • ROCZNIK 2010 -2-3 MARZEC KOBYLNICA
  • ROCZNIK 2007/2008 NIEDZIELA 3 MARCA sparing z RedBox Suchy Las
  • ROCZNIK 2009 - ŚRODA 6 MARCA sparing z Lech Poznań boisko Orlik Sp17 os Bolesława Chrobrego 105 gramy od 18:00-20:00
  • ROCZNIK 2007/2008 SOBOTA 9 marzec godz 13:30 w Buku sparing Patria Buk 2006/2007 - UKS Talent Poznań 2007/2008
  • ROCZNIK 2009SOBOTA 9 marzec godz 10:00-12:00 w Suchym Lesie gramy sparing z Sucharami Suchy Las
  • ROCZNIK 2010/2011 NIEDZIELA 10 MARCA godz 9:00-10:30 APR Arena Dębiec ul Łozowa 77 sparing z Reprezentacją Akademii Reissa
  • ROCZNIK 2011 !NIEDZIELA 10 marca godz 12:00-15:00 boisko Orlik Luboń (5 drużyn każdy z każdym)
  • ROCZNIK 2012 SOBOTA 16 MARCA czwórmecz towarzyski Sp19 os Oświecenia 1 godz 9:00-12:00
  • ROCZNIK 2009 SOBOTA 16 MARCA turniej w Śremie na 4 boiskach od 10:00 -14:00 )
  • ROCZNIK 2010 - PONIEDZIAŁEK 18 marca sparing w Kobylnicy z Piastem godz 18:00-20:00

PLAN TURNIEJÓW I GIER SPARINGOWYCH BĘDZIE NA BIEŻĄCO UZUPEŁNIANY !!!