Turniej rocznika 2007 w Liskowie - Kalisz

DOBRY POCZĄTEK ROKU W WYKONANIU ROCZNIKA 2007
Przerwa świąteczna za nami. Koniec odpoczynku czas ruszyć z przygotowaniami.
Tak też już zrobiliśmy.Po piątkowym treningu 3 stycznia i mega dużej frekwencji w niedzielę 5-go zagraliśmy w turnieju halowym koło Kalisza.W zmaganiach zagrało 8 zespołów.
Na tle ekip z łódzkiego a także znanych nam już AP REISSA Jarocin i AP REISSA Konin wpadliśmy dobrze remisując lub schodząc z parkietu minimalnie gorsi.Ponadto zagrały oprócz nas Jagiellonia Tuszyn I i II,Pelikan Karolew, Pogoń N. Skalmierzyce. Cała powołana 12-ska zawodników zagrała w takim samym wymiarze czasowym co daje kolejny materiał do analizy dla trenerów.Mimo iż na podium nie stanęliśmy turniej oddalony od Poznania w pod Kaliskim Liskowie można uznać za udany.
Brawo chłopaki-Brawo Kibice
CHCEMY BYĆ LEPSI ‼️BRAWO UKS TALENT POZNAŃ
Trening i Turniej w Nowym Roku 2020 już za nami.W tym tygodniu zajęcia wtorek,czwartek i piątek zakończone sparingiem.Ruszamy nie odpuszczamy.Odliczamy do zgrupowania zostało 20 dni