Turniej rocznika 2013/2014 w Trzemesznie

Nasi najmłodsi zawodnicy w dniu 05.01.2020 z roczników 2013/2014 rozegrali pierwszy turniej w Nowym Roku . Na turniej pojechaliśmy tym razem do Trzemeszna . W turnieju Skrzata udział brało 10 drużyn. Graliśmy z następującymi zespołami : Wisełka Bydgoszcz I i II , Zjednoczeni Trzemeszno I, II i III, , Pogoń Mogilno , LPFA Lech Poznań Łubowo , Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy , Chrobry Gniezno . Graliśmy systemem 3 + 1 . Rozegraliśmy 9 meczy po 10 minut łącznie 90 minut jak normalny mecz piłki nożnej . Nie była prowadzona klasyfikacja koncowa . Każdy trener wybierał najlepszego zawodnika swojej drużyny. W drużynie UKS TALENT najlepszym zawodnikiem okazał się Stanisław Juszczak , który strzelił 90 % bramek zdobytych przez nasza drużynę w turnieju w Trzemesznie !!

CHCEMY BYĆ LEPSI ‼️ UKS TALENT POZNAŃ.

 

P.S. Za tydzień kolejny turniej tym razem w Lesznie pod balonem !!!!!!