W niedzielę 9 grudnia Suchy Las Turniej dla rocznika 2011

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2011

Termin : niedziela 9 grudnia od (9:00-17:30)

Miejsce : Mecze rozgrywane będą w Hali Widowiskowo-Sportowej w Suchym Lesie ul. Szkolna 20

Zbiórka : 8:55 w szatni

Zabieramy: dzieci dostaną ciepły posiłek ale proszę zabrać prowiant, buty na salę, ochraniacze , strój żółty UKSu i bluza UKSu , 2x baton typu corn, picie woda niegazowana

Nasza Kadra : 1 JEREMI PELIC 2,GRACJAN CIEMNIAK 3 PIOTR ANDRZEJCZAK ,4 PAWEŁ SIEPIELSKI 5 BARTEK STAFANIAK (kpt),6 ROCH CZECZUŁOWSKI 7 ADRIAN KORKUS 8 ANTEK STODOLNY 9 MAKS JAWORSKI 10 PIOTR RUTKOWSKI

Rez: 1Jaś Wróbel 2. Maciej Ordziniak

POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SWÓJ UDZIAŁ SMS LUB NAPISZ, ŻE NIE MOŻESZ 500 466 814 !!!

Podział na grupy :

x

1

2

3

4

5

6

Miejsce Punkty Bramki

RED BOX SUCHY LAS

1

x

………… ………… …………

AP DĘBIEC

2

x

………… ………… …………

SPWP WRZEŚNIA

3

x

………… ………… …………

KOTWICA KÓRNIK

4

X

………… ………… …………

UKS TALENT

5

x

………… ………… …………

KORONA ZAKRZEWO

6

x

………… ………… …………

  • grupa B

x

1

2

3

4

5

6

Miejsce Punkty Bramki

RED BOX BIEDRUSKO

1

x

………… ………… …………

UKS RACOT

2

x

………… ………… …………

SP LUBOŃ

3

x

………… ………… …………

RED BOX KATOWICE

4

x

………… ………… …………

M.R. CHODECZ

5

x

………… ………… …………

SPARTA OBORNIKI

6

x

………… ………… …………

HARMONOGRAM GIER :

9:00

RB Suchy Las – Korona Zakrzewo (A) ………. - ……….

12:00

UKS Racot – Sparta Oborniki (B) ………. - ……….

9:12

RB Biedrusko – Sparta Oborniki (B) ………. - ……….

12:12

Kotwica Kórnik – UKS Talent (A) ………. - ……….

9:24

AP Dębiec – UKS Talent (A) ………. - ……….

12:24

Red Box Katowice – M.R. Chodecz (B) ………. - ……….

9:36

UKS Racot – M.R. Chodecz (B) ………. - ……….

12:36

RB Suchy Las – AP Dębiec (A) ………. - ……….

9:48

SPWP Września – Kotwica Kórnik (A) ………. - ……….

12:48

RB Biedrusko – UKS Racot (B) ………. - ……….

10:00

SP Luboń – Red Box Katowice (B) ………. - ……….

13:00

SPWP Września – UKS Talent (A) ………. - ……….

10:12

RB Suchy Las – UKS Talent (A) ………. - ……….

13:12

SP Luboń – M.R. Chodecz (B) ………. - ……….

10:24

RB Biedrusko – M.R. Chodecz (B) ………. - ……….

13:24

Kotwica Kórnik – Korona Zakrzewo (A) ………. - ……….

10:36

SPWP Września – Korona Zakrzewo (A) ………. - ……….

13:36

RB Katowice – Sparta Oborniki (B) ………. - ……….

10:48

SP Luboń – Sparta Oborniki (B) ………. - ……….

13:48

AP Dębiec – SPWP Września (A) ………. - ……….

11:00

AP Dębiec – Kotwica Kórnik (A) ………. - ……….

14:00

UKS Racot – SP Luboń (B) ………. - ……….

11:12

UKS Racot – Red Box Katowice (B) ………. - ……….

14:12

RB Suchy Las – Kotwica Kórnik (A) ………. - ……….

11:24

RB Suchy Las – SPWP Września (A) ………. - ……….

14:24

RB Biedrusko – Red Box Katowice (B) ………. - ……….

11:36

RB Biedrusko – SP Luboń (B) ………. - ……….

14:36

UKS Talent – Korona Zakrzewo (A) ………. - ……….

11:48

AP Dębiec – Korona Zakrzewo (A) ………. - ……….

14:48

M.R. Chodecz – Sparta Oborniki (B) ………. - ……….