W sobotę 8 grudnia Suchy Las Turniej dla rocznik 2010- nowy podział na grupy

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ rocznik 2010

Wystawiamy dwie drużyny !!!  Nowy harmonogram gier !!!! tym razem podział na 4 grupy i kończymy 17:45 !!

Termin : sobota 8 grudnia od (9:00-17:45)

Miejsce : Mecze rozgrywane będą w Hali Widowiskowo-Sportowej w Suchym Lesie ul. Szkolna 20

Zbiórka :

  • UKS I 8:30 w szatni
  • UKS II 8:45 w szatni

Zabieramy: dzieci dostaną ciepły posiłek ale proszę zabrać prowiant, buty na salę, ochraniacze , strój żółty UKSu i bluza UKSu , 2x baton typu corn, picie woda niegazowana

Nasza Kadra :

UKS I : 1 ANTEK WALIGÓRSKI 2 ANTEK JUSZCZAK 3 KRYSTIAN WOŹNIAK 4 HUBERT SZYDŁOWSKI 5 KSAWERY KASPERKOWIAK 6 KAJ ANDRZEJEWSKI 7 MARCEL ZALEWSKI 8 DOMINIK PIOTROWSKI 9 TOMEK NYKEL (kpt) 10 OSKAR ROGOZIŃSKI

UKS II: 1.JORDAN KOZAK 2 OLIWIER SKOWROŃSKI 3 MATEUSZ SZWED 4 MATEUSZ CIESIELSKI 5 FABIAN NOWAK 6 KUBA ŚWIERGUL 7 MICHAŁ ŚLIWERSKI 8 KAROL ŻAGUŃ 9 OLEK WOŹNIAK 10 JĘDRZEJ KACZMAREK

POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SWÓJ UDZIAŁ SMS LUB NAPISZ, ŻE NIE MOŻESZ 500 466 814 !!!

Podział na grupy :

GRUPA - A

x

1

2

3

4

Miejsce Punkty Bramki

UKS TALENT I

1

x

………… ………… …………

RED BOX SUCHY LAS

2

x

………… ………… …………

ORKAN OBJEZIERZE

3

x

………… ………… …………

RÓŻA KUTNO I

4

x

………… ………… …………

GRUPA - B

x

1

2

3

4

Miejsce Punkty Bramki

LZS PORONIN

1

x

………… ………… …………

Bramki

SP LUBOŃ

2

x

………… ………… …………

RED BOX POZNAŃ

3

x

………… ………… …………

LIPNO STĘSZEW

4

x

………… ………… …………

GRUPA - C

x

1

2

3

4

Miejsce Punkty Bramki

UKS TALENT II

1

x

………… ………… …………

RED BOX GOLĘCZEWO

2

x

………… ………… …………

CHAMPIONS POZNAŃ

3

x

………… ………… …………

JURAND KOZIEGŁOWY

4

x

………… ………… …………

GRUPA - D

x

1

2

3

4

Miejsce Punkty Bramki

RÓŻA KUTNO II

1

x

………… ………… …………

Bramki

RED BOX KATOWICE

2

x

………… ………… …………

AF 92 WITKOWO

3

x

………… ………… …………

KOTWICA KÓRNIK

4

x

………… ………… …………

HARMONOGRAM GIER:

9:00

UKS Talent I – Róża Kutno I (A) ………. - ……….

11:24

RB Suchy Las – Róża Kutno I (A) ………. - ……….

9:12

LZS Poronin – Lipno Stęszew (B) ………. - ……….

11:36

SP Luboń – Lipno Stęszew (B) ………. - ……….

9:24

UKS Talent II – Jurand Koziegłowy (C) ………. - ……….

11:48

RB Golęczewo – Jurand Koziegł. (C) ………. - ……….

9:36

Róża Kutno II – Kotwica Kórnik (D) ………. - ……….

12:00

RB Katowice – Kotwica Kórnik (D) ………. - ……….

9:48

RB Suchy Las – Orkan Objezierze (A) ………. - ……….

12:12

UKS Talent I – RB Suchy Las (A) ………. - ……….

10:00

SP Luboń – RB Poznań (B) ………. - ……….

12:24

LZS Poronin – SP Luboń (B) ………. - ……….

10:12

RB Golęczewo – Champions P-ń (C) ………. - ……….

12:36

UKS Talent II – RB Golęczewo (C) ………. - ……….

10:24

RB Katowice – AF 92 Witkowo (D) ………. - ……….

12:48

Róża Kutno II – RB Katowice (D) ………. - ……….

10:36

UKS Talent I – Orkan Objezierze (A) ………. - ……….

13:00

Orkan Objezierze – Róża Kutno I (A) ………. - ……….

10:48

LZS Poronin – RB Poznań (B) ………. - ……….

13:12

RB Poznań – Lipno Stęszew (B) ………. - ……….

11:00

UKS Talent II – Champions P-ń (C) ………. - ……….

13:24

Champions P-ń – Jurand Koziegł. (C) ………. - ……….

11:12

Róża Kutno II – AF 92 Witkowo (D) ………. - ……….

13:36

AF 92 Witkowo – Kotwica Kórnik (D) ………. - ……….