Zakończenie Ligi RedBox rocznik 2012-2015

LIGA RED BOX JUNIOR – WIOSNA 2019 - SOBOTA 8 CZERWCA ZAKOŃCZENIE !!!

Przed nami już ostatnie spotkanie w ramach ligi RedBox  – Wiosna 2019 

OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE ZAPŁACIŁY OPŁATY 50 ZŁ ZA LIGĘ REDBOX WPŁACAJĄ TRENEROWI WOJTKOWI !!!

  • ROCZNIK 2014/2015

Mecz : Liga REDBOX

Zbiórka: godz. 10:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 10:00-14:30 gramy 2 mecze 10:15 i 12:45

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : Zapraszamy każdego zawodnika urodzonego w 2014/2015 roku

UKS : 1 Kacper Krychowiak 2 Mateusz Ambroziak 3 Igor Cichocki 4 Kuba Kozłowski 5 Tymon Leoniec 6 Michał Wareliss 7 Przemek Przybylski (kpt) 8 Dawid Pankowsk 9 Stasiu Juszczak 10 Patryk Parus 11Fabian Grajek 12 Teo Andrzejewski 13 Ksawery Piotrowski 14Bartek Kozanecki

  • ROCZNIK 2012/2013

Mecz : LIGA REDBOX

Zbiórka: godz. 10:00 boisko ul Promienista 27 obok sklepu redbox od 10:00-14:30 gramy 2 mecze 10:15 i 12:45

Zabieramy: 50 zł za całą ligę ( KTO JESZCZE NIE ZAPŁACIŁ)!!!! ochraniacze !!!, koszulka żółta lub biała ,woda niegazowana,

Nasza Kadra : wszyscy zawodnicy 2012 i 2013

UKS : 1 Szymon Zgodziński 2 Hubert Woźniak 3. Jan Bącler (kpt) 4 Oliwier Kopacki 5 Dawid Robiński 6 Olaf Chromiński 7 Nikodem Błociszewski 8 Kamil Gronowicz 9 Kuba Gronowicz 10Igor Kaczmarek 11 Ignacy Śliwerski 12 Hubert Kowalczyk 13 Zygmunt Chmielewski 14 Adam Gniot 15 Olaf Leoniec 16 Dorian Kocała 17 Franek Nowaczyk 18 Stasiu Fraitag

WAŻNE POTWIERDZ SWÓJ UDZIAŁ SMSem 500466814 lub napisz że nie możesz.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU !!!!!!!!!

Nazwa naszej grupy to: UKS Talent Poznań 2012

TERMINARZ NA NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 8 CZERWCA:

ROCZNIK 2012-2014

09:50

PS Gniezno - Red Box Poznań

10:15

SMP Wichniarek - UKS Talent

10:40

PS Gniezno - Red Box Biedrusko

11:05

SMP Wichniarek - Red Box Poznań

11:30

SP Przysiuda Września I - Red Box Biedrusko

11:55

SP Przysiuda Września II - Lotnik Poznań

12:20

PS Gniezno - SMP Wichniarek

12:45

SP Przysiuda Września I - UKS Talent

13:10

SP Przysiuda Września II - Red Box Biedrusko

13:35

SP Przysiuda Września I - SP Przysiuda Września II

14:00

Lotnik Poznań - Red Box Biedrusko

14:25

SP Przysiuda Września I - SP Przysiuda Września II