Zawodnicy Warty trenerami w UKS Talent Poznań

Zmieniamy się na lepsze :

Nowi trenerzy w sztabie szkoleniowym UKS TALENT POZNAŃ to obecni zawodnicy I ligowej Warty Poznań (Radosław Jasiński trener UEFA B, Robert Janicki trener UEFA B). Natomiast jak dodamy do tego grona trenera Benjamina Bednarza trener UEFA C to mamy całą trójkę byłych graczy Poznańskiego Lecha . Chcemy być lepsi a droga do tego prowadzi czerpiąc wzorce od najlepszych. Liczymy na to, że doświadczenie boiskowe przekazane przez naszych trenerów pomoże naszym zawodnikom w jak najlepszym rozwoju. Warto tutaj też zaznaczyć, że w naszym sztabie szkoleniowym mamy kolejnego trenera z najwyższymi kwalifikacjami UEFA A Pawła Chęcińskiego (oprócz trenera Patryka Kochańskiego , który również ma uprawnienia trenerskie UEFA A). Trener Paweł Chęciński ma olbrzymie doświadczenie zarówno trenerskie ( prowadził drużyny seniorów, juniorów) jak i wychowawcze ( od 1991 roku jest nauczycielem WF w ZSO nr 4 ). Jesteśmy dumni, że udało nam się uzupełnić naszą kadrę trenerską właśnie o te osoby. A dalsza praca naszych trenerów musi przynieść efekty jak i zbliżyć się do celów jakie stawiamy przed naszym klubem, który już nie jest anonimowy na arenie Wielkopolskich boisk.

Cele jakie stawiamy sobie w ciągu dalszego rozwoju naszego młodego klubu (rok założenia 2015) to oczywiście skuteczne szkolenie młodzieży. Jednakże UKS Talent sukcesu w piłce młodzieżowej nie utożsamia wyłącznie z pokonaniem przeciwnika w danym meczu, czy określonym miejscem w tabeli rozgrywek. Nade wszystko Klub ma ambicję stworzenia jak najlepszych warunków dla młodzieży z Poznańskich rataj do uprawiania sportu, odkrywania talentów i ich odpowiedniego kształtowania. Drogę obraną przez nasz klub zdają się potwierdzać zaproszenia na liczne turnieje piłkarskie, konfrontacje z takimi drużynami jak Lech i Warta, obecność naszych wychowanków w reprezentacjach WZPN, ZPN, a nawet powołania na konsultacje od trenerów reprezentacji Polski to główny cel jaki stawiamy w naszym klubie.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd UKS TALENT POZNAŃ

Radosław Jasiński – kariera zawodnicza (obrońca lat 28): Orzeł Międzyrzecz , Dyskobolia Grodzisk Wlkp , Lech Poznań, GKP Gorzów, Flota Świnoujście, Jagielonia Białystok, Bytovia Bytów, Olimpia Grudziądz , obecnie Warta Poznań i trener w UKS Talent Poznań J

Robert Janicki – kariera zawodnicza ( ofensywny pomocnik lat 21): Lech Poznań, TSG 1899 Hoffenhaim , Pogoń Siedlce, Olimpia Grudziądz , obecnie Warta Poznań i trener w UKS Talent Poznań

Benjamin Bednarz – kariera zawodnicza (pomocnik lat 21): Polonia Chodzież, Lech Poznań , Iskra Szydłowo, obecnie GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne i trener w UKS Talent Poznań