Zostań naszym sponsorem - Zapraszamy każdą firmę do współpracy

Wszystkich Państwa, dla których ważny jest rozwój naszego klubu zachęcamy do kontaktu i wspierania UKS TALENT Poznań. To właśnie dzięki sponsorom możemy się ciągle rozwijać, doskonalić, i zapewniać zawodnikom jak najlepsze warunki do trenowania. Serdecznie dziękujemy za każda dotychczasową pomoc !

Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 19 i nr 6 oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Młodych w Poznaniu za ogromne wsparcie i pomoc, która pozwala nam zapewniać młodzieży dobre warunki do rozwoju i trenowania piłki nożnej. W zamian oferujemy miejsca reklamowe na naszych strojach i dresach, na naszej stronie internetowej oraz na wszystkich gadżetach klubowych.

Dziękujemy także wszystkim naszym sponsorom za kolejny rok razem BRAWO WY :
• Kopia Max Smorawski www.kopiamax.com.pl
• Reha-Help www.reha-help.pl
• Decathlon Franowo -www.www.decathlon.pl
• VELShop - www.velshop.pl
• Futbolsport - www.futbolsport.pl
• MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

ZŁOTO CZARNI  UKS Talent Poznań
ZACHĘCAMY DO WSPIERANIA NASZEGO KLUBU