Klubowe newsy

214 osób na meczu Lech Poznań z Cracovia Kraków

????To już nasze kolejne wspólne wyjście zawodników, trenerów i rodziców na mecz Lecha Poznań przy Bułgarskiej ????️

????Jak zawsze stanęliśmy na wysokości zadania i udała nam się z biletami dla wszystkich zainteresowanych, chociaż tym razem było ciężko ponieważ chętnych więcej niż pula przyznana dla naszego klubu. Dla ponad 60 osób musieliśmy zakupić dodatkowe bilety abyśmy wspólnie mogli kibicować ????

????Udało się i rekordowa ilość 2️⃣1️⃣4️⃣❗❗ uczestników Naszego Klubu pojawiła się na spotkaniu Ekstraklasy, tym razem pomiędzy Lechem Poznań a Cracovia Kraków. Kolejne zwycięstwo naszej Lokomotywy tym razem 3:0????⚽️????

????Na całym meczu było 31 123 kibiców, w tym 10 484 fanów w ramach akcji "Kibicuj z Klasą".

Brawo złoto???????? czarna rodzinko UKSu ????