Klubowe newsy

Sparing rocznika 2007/2008 z Avia Kamionki

????Kolejny mecz kontrolny mają za sobą nasi najstarsi zawodnicy z rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣7️⃣ i 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣ którzy zagrali z KS AVIA - drużyny dziecięce i młodzieżowe

⚽????Cały czas w okresie przygotowawczym podczas gier sparingowych kładziemy nacisk na grę po podłożu przy tym cierpliwie budując swoje akcje ofensywne oraz szybki doskok i odbiór piłki zraz po stracie ????Raz lepiej raz gorzej nam to wychodziło ciągle się uczymy i wyciągamy wnioski aby z meczu na mecz zrobić postęp. Nasza gra jest coraz lepsza co nas bardzo cieszy ????

????Na trybunach śpiew na boisku walka ????
Miło było nam spotkać znajome twarze na trybunach boisk MOS ul Gdańska 1????️ Pozdrawiamy Matys, Urban + tata, Maks, Oskar, Maleś i Olek ????

????Dziękujemy trenerowi i zawodnikom z AVIA Kamionki za fajny mecz i grę Fair ????

Walczymy o marzenia ????????UKS Talent Poznań